Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon furcsa, hogy 30 éves...

Nagyon furcsa, hogy 30 éves vagyok már, nem olyan régen 16 éves voltam, tükörbe csodálkozok magamon. Másnak nem fura, hogy annyi éves amennyi?

Figyelt kérdés

márc. 16. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 éves vagyok és én is érzem az öregedést.. Szívesen lennék egy tizessel fiatalabb.. Mindesetre nem iszom, nem cigizem, próbálok egészségesen élni, nem rombolni a szervezetem.
márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
40 vagyok, én is most voltam 16. Rohan az idő...
márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti de. 32 vagyok és csak most voltam középsulis, most mentem csak az egyetemre. Az a durva, hogy visszanézek régi képeket és konkrétan még arra is emlékszem, hogy akkor éppen mire gondoltam. Nagyon elszaladt az utolsó 10 év és én szinfe csak vegetáltam. Az agyam megmaradt 17-22 éves koromnál, majd olyan, mintha csak aludtam volna és hoppá 32 éces vagyok. A genetika kegyes hozzám, mert külsőleg max 25-nek néznek. De attól még annyi vagyok amennyi. Durva az élet rövidsége és, hogy a boldog fiatal évek tényleg mennyire múlandóak...
márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van nagyon rövid ah élet még a 70es is.
márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az a durva, hogy mennyire elpazaroltam a gyermekéveimet.. Míg a többi kölyök focizott, videójátékozott egymással, vagy bulizott, addig én nagyrészt magányos voltam. Nem is volt PS-em, sem XBox, vagy ilyesmi, nekem ezek mind kimaradtak.. Én voltam a csendes, furcsa gyerek, akitől mindenki tartja a 3 lépés távolságot.

Vagy elutasításban és közönyben volt részem, vagy nevettek rajtam.. Azt érzem, sosem voltam igazán boldog az életben, mert mindig közbejött valami... Nem tudtam csak úgy élvezni az életet. Mérhetetlenül haragszom magamra, hogy ezeket az éveket eltékozoltam.

márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Mi tudjuk, hogy 14 év az 14 év, nem rövid idő.
márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak hüledezek, hogy idén már 28 leszek, a barátaim is már 29-30-ak. Nem érti az ember, hova repültek el az évek, mikor gyerekként olyan távolinak tűnt a 30. Nekem is fura, hogy 28 vagyok. Külsőre mondjuk 20-23-nak szoktak nézni, annyinak is érzem magam. Nem vagyok éretlen, fejben mindig is érettebbnek tartottak a koromnál, de akkor se érzem magam testileg-lelkileg közel 30-nak :)
márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen fura. Sokkal jobban emlékszem pl, milyen holijaim voltak, könyveket olvastam középiskolában, mint az elmúlt 10 évben. A mostani évek szinte kimaradnak. 32 vagyok.
márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok. Most kezdtem el érezni, milyen rövid az élet. Még csak most volt, hogy a 18-at töltöttem, és már hamarosan itt lesz a 38 is...
márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem mit sírtok..más meghal fiatalon, gyerekként vagy tizen-huszonévesen, de még a 40,50,60 evesekre is azt mondják, hogy fiatalok voltak meghalni. Ennél már mindig csak oregebbek lesztek, szoval kár keseregni, amúgy meg állítólag jobb meghalni, jobb odaát, ez a világ egy posvány úgyis..
márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!