Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodom valaki...

Miért ragaszkodom valaki olyanhoz, aki csak fájdalmat okoz nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik talán ezt ki merem mondani, habár nem vagyunk szoros kapcsolatban (sőt), még köszönőviszonyban sem. Borzasztó ritkán látom, mégis szinte minden egyes nap gondolok rá. Amióta ez tart, azóta úgy érzem, hogy teljesen beszűkültem (nem nyitok mások felé), róla álmodozom és nagyon felemészt a hiánya és az, hogy lehetséges, hogy neki van valakije (ezt sem tudom). Semmi esély nincs rá, hogy lépjek, szóval egy megoldás lenne, a felejtés, ami viszont nem megy. Hiába főzök, kertészkedek, vásárolok vagy bármi egyébbel töltöm a szabadidőmet mindig rá terelődik a figyelmem. Kezdem azt hinni, hogy valami baj van velem, hogy ennyire ragaszkodom hozzá (vagyis gondolom inkább abba a képbe, amit az agyam társít hozzá). Nagy segítség lenne, ha a kérdés alatt tudnánk tapasztalatot cserélni ilyesmivel kapcsolatban, esetleg megküzdési stratégiában támogatni egymást.

márc. 17. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel fogott meg ennyire, ha mégcsak nem is beszéltetek?

Ez szeretethiány , és ezt kellene rendbe tenni magadban!

márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet legbelül kedveled...
márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A viselkedése fogott meg, az udvariassága és barátságossága, pedig vannak a környezetemben hasonló emberek, akik mégse váltanak ki belőlem még csak hasonlót se.
márc. 17. 13:29
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Azért nem váltanak ki belőled semmit, mert lehet ők elérhetőbbek, aki iránt meg ezt érzed az teljesen esélytelen, hogy bármi is legyen köztetek. Fel kell ébreszteni az agyad. Tudatosítani, hogy ez neked nem jó. Amikor észreveszed, hogy róla fantáziálsz, azt leállítani. A gondolataid és a gondolkodásmódod kell megváltoztatni róla.
márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben esélytelen a dolog, ez tény. Addig eljutottam, hogy ez nekem nem jó, mert visszahúz és megrekeszt, miközben ő éli az életét, mint Marci Hevesen gondolom.
márc. 17. 14:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Ill. az is megfordult a fejemben, hogy ki kellene derítenem róla, hogy párkapcsolatban van és akkor ezen tény tudatában hátha könnyebben menne a felejtés.
márc. 17. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Ó igen, nekem az ilyen ott vetett véget kb. 1-2 nap alatt mikor megtudtam, hogy van valakije akivel boldogan élnek (mármint papíron :))
márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell kideríteni semmit. Könyveld el, hogy úgy van. Képzeld el fejben, hogy mással van és boldog. Ha folyton vele foglalkozol nem tudsz megszabadulni tőle. Határozd el, hogy nem kell és tartsd magad hozzá. Ha kiderül, hogy szingli az csak szarabb lesz.
márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mert a vonzalom útjába nem lehet forgalomirányító rendőrt állítani. Máshogy fogalmazva a szerelem vak.
márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Igen, sokszor mondják, hogy a szerelem vak, de az, hogy ez amit iránta érzek szerelem lenne, kétlem.

#8 Igazad van.

#2 Ezt hogy érted?

márc. 18. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!