Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodok ennyire?

Miért ragaszkodok ennyire?

Figyelt kérdés
Hali! Annyira ragaszkodok néhány emberhez. Szinte ha nem vagyok velük fizikai fájdalmat érzek. Pl van egy házaspár barátunk ritkán találkozunk sajnos de nagyon szeretem őket (mondjuk ők is engem) Szinte azt kívánom bárcsak velük élhetnék. Miért ragaszkodok ennyire. Olyan sok fájdalmat okoz.

2020. júl. 29. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen a természeted.
2020. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy a lényegre tértél ki és így ismeretlenül értelmetlennek tituláltál. Aranyos vagy!:)
2020. júl. 29. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet kötődési probléma (azaz bizonytalan kötődés) bár ez főleg párkapcsolatban szokott megjelenni. Létezik egy dependens személyiségzavar nevezetű dolog is, de ennyiből nyilván nehéz megmondani. Esetleg sokat voltál egyedül, sokszor hagytak magadra a szüleid, barátaid.

Amúgy én is ilyen vagyok.

2020. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!