Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most 1000% hinni fogja, hogy...

Most 1000% hinni fogja, hogy ilyen miatt kutakodtam utána?

Figyelt kérdés

Van egy srác haverom, akinek lett egy párja. Nem tetszik a srác, szimplán jóban vagyunk. A párjával még sosem találkoztam, nem is ismerem. Viszonylag új kapcsolat. Ma facen ránéztem picit a csajra, tényleg csak puszta kíváncsiságból. Erre rámentem az egyik novemberi képére, mert elég szép volt rajta, megnéztem jobban. Megcsúszott az ujjam, és likeoltam🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️.

Azt fogja hinni a lány, hogy én őt azért nézegetem, mert jóban vagyok a pasijával? Remélem nem fog olyasmit gondolni, hogy nekem tetszik a srác.

Azt már tutira elkönyveli, hogy kutakodtam/lecsekkoltam (ami igaz is), mert régi kép, és nem is ismerősöm facen.


márc. 19. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki a francot érdekel, hogy mit csinálsz....De igen kutakodtál...
márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Tojás/nyúlelkapós szokott lenni (mint a halloween-i szörny/tündérelkapós), vagy számbeküldős?
márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 vállalom is, felőlem tudhatja, csak nem mindegy, mit hisz miért.
márc. 19. 15:15
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 hogy tessékv
márc. 19. 15:15
 5/9 anonim ***** válasza:

B+, akkor tőle kérdezd meg, hogy mit hisz,ne tőlünk!!!

Mit hinne???

Azt, hogy szerelmes vagy a pasijába, csak titkolod!!!!🤪

márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha visszavontad volna a lajkot, a telefonjarol is eltunt volna az ertesites. Kiveve, ha abban a pillanatban nezte.
márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
“#6 már késő, de komolyan eltűnik? A kezdőképernyőn sem marad ott?
márc. 19. 23:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nők..
márc. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja,nők...
márc. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!