Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lopásgátló rajta maradt a...

A lopásgátló rajta maradt a ruhámon. Ha visszaviszem nem fogják azt hinni, hogy loptam?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy ruhát egy kisebb üzletben. Este fel szerettem volna akasztani a vállfára, akkor vettem észre, hogy a szoknya részén rajta maradt az a fehér, műanyag lopásgátló.

Itthon nem szeretném megpróbálni leszedni, félek kiszakad a ruha.

Megvan a blokk,illetve a bankkártyás bizonylat is.

Hétfőn így visszavihetem, hogy szedjék le?

Kifele nem is csipogott be, így fel sem tűnt sajnos senkinek.



2023. ápr. 22. 15:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Megesik,hogy ottfelejtik ha megvan a blokk nincsen baj ha kisebb üzlet lehet még az eladó vagy pénztáros is emlékszik rád.
2023. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gyenis Péter válasza:
100%
Ha megvan a blokk és bemutatod nekik akkor nem.
2023. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megvan a blokk, nyugodtan visszaviheted. Ha önkiszolgálónál fizetsz, alapból nem veszi le senki a lopásgátlót, neked kell figyelni rá és segítséget kérni az egyik eladótól (én legalábbis így jártam a tescoban). Szóval simán el lehet felejteni. Biztos vagyok benne hogy nem te leszel az első, vagy az utolsó.
2023. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel befelé mész így senki nem fog azzal törődni ha elkezdene csipogni a kapu. Másrészt ott a blokk is, még ők fognak valószínűleg bocsánatot kérni azért hogy elfelejtették leszedni
2023. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
szedd le otthon. Ennyire nem bonyolult és ennyire nem lehetsz béna se.
2023. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Nyugodtan menj vissza, megesik. Nem tökéletes védelem ez amúgy sem..


Én egyszer úgy csipogtam be egy üzletben (kabátom) hogy megvolt 4-5 éve és nem is Magyarországon vásároltam és mégis besípoltam egy üzletben vele.. a belső zsebében pedig benne volt egy lopásvédő.

2023. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6: Juj, na az kellemetlen!

Mi cipővel jártunk így régen. Mire észrevettük mi a gond, nem kis idő volt...


Köszönöm a kedves válaszokat. Hétfő délután akkor visszamegyek az üzletbe.

2023. ápr. 22. 16:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer vettem egy papucsot, leszedték róla a lopásgátlót a pénztárnál, kimentem, nem csipogott. Hazafele mentem be a Rossmannba, becsipogtam. Fogalmam sem volt, miért. Itthon vettem észre, hogy a papucs orrába be volt dugva egy másik lopásgátló. Nem volt odarögzítve sehogy, csak mintha valaki bedobta volna.


De volt olyan is, hogy bementem egy csomó helyre, pár helyen becsipogtam, pár helyen nem, és megnézettem egy biztiőrrel, hogy mi az isten lehet rajtam, ami csipog, segítsen. És mondta, hogy ha valamit kimostam, akkor a lopásgátló visszaaktiválódik (!). Végül mindent átnéztem otthon: kiderült, hogy egy Kikes vászonszatyor volt az, amit bevásárláshoz használok MINDIG, és nem csipogott be soha, de épp akkor frissen volt mosva, mert a banán ragadós volt, összekente az alját. És nem is ez a klasszik lopásgátló volt benne, hanem a címkén ez a kis fém labirintusszerű cucc (nem tudom a nevét).

2023. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy a régebben vásárolt rágó oldalán lévő lopásgátló valahogy lejött a csomagolásról, és ráragadt az egyik tankönyvemre, majd becsipogott ahogy az önkiszolgálónál mentem ki. Pakolhattam ki az egész táskámat, tankönyveket, kaját, szemetet (kicsit se volt kínos, áhhh :D), mindent. Közben az eladó már a biztonsági őrt is odahívta, teljesen beleélte magát hogy pfú ő most tolvajt fogott. Mire végre valahára megtaláltuk azt a kicseszett lopásgátlót a könyv oldalára ragadva. Csúnyán elkéstem óráról, nagy élmény volt :') Mai napig rejtély számomra, hogy miért pont akkor és ott döntött úgy, hogy becsipog.
2023. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!