Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbben a reggeli nagy WC...

A legtöbben a reggeli nagy WC után, büdösen “ahogy sikerült kitörölni” kezdik a napot?

Figyelt kérdés
Alig hallom bárkitől hogy reggel tusolna, vagy csak mosakodna a kényes részeken (ez független attól hogy este is fürdött/tusolt) hiszen általában reggel sikerül elintézni az ilyesmit. Nedves törlő is egy gusztustalan dolog, csak szét keni a maradékot és meg illatosítja a lyukat, szerintem undorítóbb mint a sima papír. Én nem tudnám elképzelni hogy akár hétvégén a boltba úgy menjek, hogy nem mostam meg magam ott, reggeli wc után. Munkába meg főleg nem indulnék el így.
márc. 20. 00:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%
Ha minden szar után lefürödnék, nem jutnék el sehova. Nekem nedves törlővel is sikerül tisztára törölni. Mixelni kell a szárazzal.
márc. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Na de mi van,akkor ha a munkahelyen jön rá a szükség az emberre?Ott nem valószínű,hogy bárki is lefürödne minden ürítés után.Nincs is rá idő.Tehát marad a papír.Aztán kész...Vagy te inkább visszatartod hazáig?
márc. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Eleve reggel zuhanyzok, es szaras utan.
márc. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ritkán indítom "nagy WC"-vel a napom, és napközben nem tudok mindig zuhanyzni rohanni utána. Ettől függetlenül nem éreztem még magam ebből fakadóan büdösnek (én is az 1. taktikáját követem...)
márc. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
38%
szarás után mosakodni szoktam
márc. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 lencsefőzelék ***** válasza:
69%

1. Nekem este a vacsora szokta kinyomni.

2. Az esetek több mint 90%-ában nem is lesz kulás a budipapír, mert egészségesen élek (vega vagyok, sokat sportolok).

3. Azért általában mosakszom vagy zuhanyzom utána este.

márc. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a reggeli rutin része a kaki aztán zuhany, de nem gondolom, hogy ne lehetne normálisan kitörölni, pláne nedvessel, úgy kell, hogy száraz, aztán a végén pár nedves, aztán száraz, ennyi. Nagy ritkán kellett melóban is kakilnom, ott így intéztem, amúgy szerencsére nem sok seggszagú emberrel találkozom, szóval ha esetleg nem is törlik ki rendesen, hozzám nem jut a probléma.
márc. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%

"hogy száraz, aztán a végén pár nedves, aztán száraz, ennyi"


☝🏻☝🏻☝🏻

márc. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
67%
Én pl. ahogy kisz@rom a cuccot, azonnal le is húzom a wc-t, és így nem budosodik alattam semmi, utána a wc papírt is külön lehúzom. Mellesleg ha előre vagy közben befújod a wc-t illatosítóval és utána is, úgy végképp nem kell fürödni. Nem is értem.. :$
márc. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Na hát Te egy különlegesen illatos ember vagy. Esetleg szagolgatni szokták a seggedet?
márc. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!