Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy mostanában a...

Mi az oka, hogy mostanában a reggeli tömegközlekedésben sok olyan melós utazik, akik ukránul vagy románul beszélnek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 évben figyeltem meg. Ez azért lehet, mert előtte nem volt ennyi építkezés, vagy mert már nem viszik őket különjárattal? Feltételezem többségük építőiparban dolgozik.


Nem zavar, mert semmi baj nincs velük, csak feltűnt mint jelenség.


2023. ápr. 18. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
A Jetix miatt van
2023. ápr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok vendégmunkás van. Több. Mindenhol.
2023. ápr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Én se értem meg én kinait vagy ázsiait is milliot látok. Mintha elleptek volna minket.
2023. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Magyarország betelepítése folyik jelenleg ha nem vennéd észre. Az őslakosokat a kormány kifelé akarja tudni. Nem véletlenül lehetetlenítí el a kormány a fiatalok itteni életét. Az ukránok után, indiai és dél-Ázsia fejlettlenebb részeiről származó emberek jönnek.
2023. ápr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg az újpesti utcákon nem hallok magyar szót...

Karrier!

2023. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegnap láttam Afrikai embereket. 😱😱
2023. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!