Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a reggeli rutinotok nyáron?

Mi a reggeli rutinotok nyáron?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok nyáron reggel csinálni? (Én mindig alszom 11-ig, de az nem annyira jó mert így az egész napom csúszik...)
2023. júl. 11. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egész napos rutinom a túlélésre épül.
2023. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
felkelek, felöltözök, kimegyek, megmosom az arcom, összekészülök, és úgy ennyi. enni nem szoktam, mert nekem kell legalább 2 óra, mire észhez térek, munkahelyen eszek, és úgy ennyi, nagyjából 45 percet vesz igénybe.
2023. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
Ugyanaz mint a többi évszakban. Felkelek, budi, arctisztítás, kávé, felöltözök és leülök dolgozni. Enni 10 körül szoktam.
2023. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha sehová sem kell mennem (egész nap vagy délelőtt), 9-10 között felkelek, utána mosdó és felöltözés, reggeli és kávé, mosdó újra. Utána híreket/gyakorit olvasok, pakolok, ebédet főzök.
2023. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Nyáron az, hogy éjszakai műszakból hazaérek, forgolódni kezdek az ágyban mert a melegtől nem tudok elaludni. Ezt egy adott idő után feladom, lezuhanyzok mert sz*rrá vagyok izzadva, elkészülök, felöltözöm, elvégzem az aznapi házon kívüli -és azon belüli teendőket, hazaérkezem, lezuhanyzok, mert megint folyik a víz a bokámról is, ismét fetrengek az ágyban mert még mindig nem tudok elaludni a negyven foktól. Felkelek, teszek–veszek, visszafekszek, szenvedek, forgolódok, felkelek, teszek–veszek, visszafekszek, szenvedek, forgolódok...
2023. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Ugyanazt, mint télen. Kávé, cigi, szarás. Mondjuk én nyáron is dolgozom, te diák vagy még?
2023. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Felkelek, eszem pár falatot. Válaszolok az üzenetekre, ha van ihletem, írok a regényemhez.

Fél nyolc körül kávé, kicsit később reggeli - aztán általában nagydolog.

Átöltözök, és leülök a gép elé dolgozni.


De HO, szóval nincs különösebb napirend, de azért igyekszem minden nap hétkor legkésőbb felkelni, mert nem szeretem, amikor megcsúszok.

2023. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!