Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Márkás ruhaboltokban próbanapo...

Márkás ruhaboltokban próbanapon is már adnak ruhát amiben dolgozni kell, vagy csak ha felvettek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit vegyek fel hogy kenyelmesen legyek, azt tudom hogy aki ott dolgozik annak adnak ruhat es csak abba lehet lenni, de vajon probanapra is adnak?

Vagy sajat ruhaban leszek? Olyan boltokra gondoldok mint pl retro, devergo stb


márc. 20. 14:55
A kérdező szavazást indított:
Első nap is adnak ruhát
Csak ha felvettek
9 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szerintem fura lenne, hogy a munkatarsaim a boltnak a ruhajaban vannak csak en vagyok a sajatomban. Ezek a boltok minden aprosagra figyelnek
márc. 20. 14:56
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ van-e uniform és van-e épp az üzletben a méretedben vagy be kell rendelni
márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen miatt tényleg felesleges aggódnod.

Menj valami olyanba amit szeretsz hordani a mindennapokba utcára is és kényelmes.

márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az eladoknak adnak pulovert, polot, farmert es cipot, abban kell lenniuk, mindenkinek ugyanolyanban.

S-a meretem biztosan lesz az uzletben, meg sokan probanapoznak gondolom felvannak keszulve a meretekkel. De azert kivancsi vagyok sajatban leszek e, jobban orulnek ha nem, mert minden vasarlo kifog nezni.

márc. 20. 15:02
 5/15 A kérdező kommentje:

3. Nagyon draga bolt, de igazabol csinosan megyek es kesz, nekem nincsenek markas ruhaim..

Ha szimpatikis leszek, ugyse ez dont.

márc. 20. 15:04
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk az, hogy sokan próbanapoznak, az már legyen egy intő jel, ugyanis a próbanap eleve egy erős szürkezóna.

Ragaszkodj az azonnali kifizetéshez.

márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A próbanap törvénytelen.
márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tudom hogy torvenytelen nem is ertem hogyan fordulhat elo ilyen nagy vallalatnal.

Bufekben oke, de ilyen helyen..

Hat nem tudom, elmegyek megnezem aztan ha rossz, eljovok.

márc. 20. 15:43
 9/15 A kérdező kommentje:
De dolgozott ott ismerosom es o is probanapozott ott, neki tobb probanapja is volt, egyszerre tobben probanapoztak es azokbol lett egy kivalasztva akit felvettek. Mar ez nekem elegge unszimpatikus, hogy versenyezni kell veluk, mert azt kellett az ismerosomnek de mind1 elmegyek, megnezem
márc. 20. 15:44
 10/15 anonim ***** válasza:
És az eladásnál, jutaléknál még milyen versenyek vannak
márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!