Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hétvégente vagy, ha épp nem...

Hétvégente vagy, ha épp nem dolgoztok hogyan keltek fel reggel?

Figyelt kérdés
Én, ha épp nem megyek sehova egyszerűen nem tudok 10 vagy 11 óra előtt felkelni. Ha munkába megyek vagy, ha épp van időpontom valahova akkor gond nélkül fel tudok kelni.

márc. 21. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Szokott időben ébredek, de 10-ig biztos olvasok.
márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Én mindig felkelek magamtól 8-ig.
márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
6-kor kelek minden nap. Van két kutyánk, akiket nem érdekli, hogy milyen nap van
márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Szokott időben, most, hogy már korábban világosodik, kb. 6.15 körül ébredek magamtól. 7 körül szoktam kelni, ha megyek dolgozni, kicsit előbb, ha nem, kicsit később, de max. 30 perc a különbség.
márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
#3 nekem is két kutyám van, de ők addig alszanak, amíg én🤨Sose keltettek még fel 6-kor, hogy ki kéne menniük. Jellemzően én keltem őket, van, hogy 9-kor is alig akarnak kimászni az ágyból🤣
márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
A szervezetem automatikusan fel kel legkésőbb 9 fele. Gondolom nincs gyereked azért tudsz olyan sokáig aludni.
márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Akkor kelek, amikor felébredek és kipihent vagyok. Ha úgy ébredek valami külső dolog miatt, hogy álmos vagyok, akkor visszaalszom, akkor is, ha már 9-10 óra van. Nem izgat különösebben ez a dolog, az, hogy hány óra van, egy mesterségesen kreált dolog, a testem reakciói viszont nem. Ennyi.
márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Boldogan! :D
márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Korán kelek és reggel már a piacon vagyok vagy vásárolok és neki állok főzni. Délre-1-re általában megvagyok mindennel.
márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Meg sem szoktam próbálni dél előtt kelni, általában 2-3kor
márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!