Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb fájdalom...

Mi volt a legnagyobb fájdalom amit éreztél, ami nem fizikális volt?

Figyelt kérdés
márc. 25. 00:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
49%
Amikor összetört a szívem szakításnál. Akkor lelki fájdalmat éreztem a mellkasomban, hogy azt hittem, most fogok meghalni, vagy megsemmisülni és elporladni teljesen. Az a gondolat okozta, hogy volt egy perc, amikor utoljára láttam őt, ès talán már sosem fogom. Szóval a “belehalok a fájdalomba” mondat azóta új értelmet nyert.
márc. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Egészen pontosan, 2017 október 29-én este 7 óra felé,amikor széles mosollyal közölte eddigi életem legnagyobb szerelme,hogy " akkor most ő elbizonytalanodott egy férfi miatt,akit csak látásból ismer ".

Szerencse, hogy ültem,mert biztos összeesem,ha állok. A lórúgás nem lehet ekkora fájdalom....azóta senkim nincs,teljesen kihűlt a szívem az emberek felé.

márc. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Anyukám halála, aki abban az évben töltötte volna be az 56. életévét.
márc. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Amikor olyasvalakivel kellett szakítanom akit teljes szívemből szerettem. Az ellenségeimmek sem kívánom azt a érzést...

De az eszem belátta, hogy semmiképp nem lehetett volna jövője annak a kapcsolatnak.

márc. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

A cicám, akivel hónapokon át kűzdöttem, hogy életbenmaradjon, hirtelen összeomlott és dönteni kellett róla, hogy mi legyen. Aztán elaltattatuk :(


(Hja, emberek nem érdekelnek, azok jönnek-mennek életem során)

márc. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
48%
Nem értem, miért pontozzák le az őszintén megnyíló embereket. Aki szakít annak nem fájhat? Elment ez az oldal egy elég szar irányba.
márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván a lepontozós olyan "önmegvalósító ", aki már mások szívén és könnyén áttörtetett,csak hogy neki jó legyen.Ismerős sajnos :/
márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én sem értem a lepontozást, de mindenkinek hálás vagyok aki őszintén válaszol a kérdésre. Első olvasásra könnyűnek tűnik, de nem az.
márc. 25. 12:22
 9/12 Metionin ***** válasza:
36%
A kutyám halála.
márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Amikor a szerelmemet mással láttam
márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!