Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire általános az hogy...

Mennyire általános az hogy egy nővel egy pasi fizikális értelemben tiszteletlenül bánik?

Figyelt kérdés

Nem tudom jobban megfogalmazni, a lényeg az, hogy mondjuk megfogja a seggét, mellét, erőszakosan tesz szexuális célzásokat holott a nő egyáltalán nincs benne a dologban.

Azért kérdezem, mert több nővel is beszélgettem erről és legnagyobb meglepetésemre mindegyiknek volt 1-2 meredek története ahol a pasik elég alpári módon próbálkoztak be.


2019. máj. 5. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Én is így viselkedek a nőkkel,na és?
2019. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
A reakciójukat imádom,amikor megijednek vagy pofán vernek.
2019. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ezt hívják szexuális zaklatásnak. Büntetendő. Sajnos sokan -a primitív bunkók- azt mondják erre, hogy vicces, meg flörtölés. Hát a flört nem ez.
2019. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ismerkedik vagy valaha próbáltak vele ismerkedni, annak biztosan van ilyen története. Én pl totál visszafogott nő vagyok, gyakoris férfiak véleménye alapján akár fapnának is nevezhetném magam, és még velem is volt, hogy ismeretlenül rámnyomult valaki, akit hiába kértem, hogy ne fogdossa a combom, derekam, mert még csak barátok sem vagyuk, több meg pláne nem, de nemes egyszerűséggel elengedte a kérésemet a füle mellett gondolván, hogy csak "nem adom magam könnyen" vagy "kéretem magam", miközben abszolút nem voltam nyitott a közeledésére és ezt egyértelműen közöltem is vele.
2019. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Velem nem történik ilyesmi, mert az ilyen kanokat (nem vagyok hajlandó az ilyeneket férfinak nevezni, nem akarom megsérteni utóbbiakat) szerencsére nem vonzom. Persze nem is teszem ki mindenem és nem illegetem magam, úgyhogy engem csak a férfiak szoktak megtalálni.

Primitív kanok az ilyenek, de azért kell hozzá egy kicsit a másik fél is.

2019. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én egész életemben azt tapasztaltam, hogy társaságban mindig ezek érvényesülnek, szinte mindenkinek nyomatják a félreérthetően megfogalmazott, de ilyen-olyan közösülésre, együttlétre vonatkozó poénokat, gátlástalanul tapogatja a nőket, nyálasan udvarol, nevetgélnek rajta meg "ő a bejövős pasi"...

Huszonéves és közel negyvenes családapánál is tapasztaltam ezt.

2019. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

12 évesen éltem át először ilyen zaklatást. Itt és most elnézést kérek, amiért a kiskacsa mintás, térdig érő nyári ruhám alatt látszott, hogy valaha lesz mellem, ez által okot adtam a fogdosásra.

De tanultam belőle, 20 éves korig télen-nyáron fekete farmerban, bakancsban, és bő pulcsikban jártam, nehogy valaki nőnek nézzen.

2019. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem itt most normál esetekről és nem beteg, pedofil állatokról van szó. Az más téma, de értem én, meg kellett osztani a szívszorító történeted. Tessék, itt egy like. (oh bocs, ez nem az az oldal)
2019. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mo.-n nagyon gyakori.
2019. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 Szexuális zaklatásnál te hogyan értelmezed a "normál" kategóriát?
2019. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!