Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A hajléktalanok miért csak...

A hajléktalanok miért csak férfiaktól kéregetnek?

Figyelt kérdés
Észrevettem, ha az utcán vagyok, általában ha több ember van, csak a férfiakhoz mennek oda. Egyre többször tapasztalom ezt. De miért is van ez így?

márc. 25. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Véletlen. Nálunk mennek mindenkihez.
márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon érdekes, mert ezt én sehol sem vettem észre.
márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Általában ahhoz mennek aki rájuk néz vagy felveszik velük a szemkontaktust. Ha arra sem nézel akkor nem megy oda hozzád, vagy kisebb eséllyel.
márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsot!
márc. 25. 10:42
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nincs igy. Nemcsak.
márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőkhöz is mennek.
márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk is végigmennek mindenkin, gyerekektől is kéregetnek. Én azt vettem észre, hogy van felénk 1-2 cigányasszony, na azok mennek inkább nőkhöz oda de ők nem csövesek csak szeretnek tarhálni.
márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, és jönnek. Sosem veszem föl a szemkontaktust, de így is jönnek. Gyerekhez is odamennek, semmi szégyenérzet nincs bennük.
márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nő vagyok és jönnek.(Debrecen) Amikor 16 voltam is jöttek. De volt hogy idegesen néztem rájuk,akkor nem jöttek.
márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bferike ***** válasza:
100%

Szerintem, de ez csak egyéni vélemény, egy kultúrált kéregető inkább azonosneműhöz azért megy mert, jobban bizik abban hogy a másik enpatikus lesz, e s ad valamit, esetleg, van még benne annyi "büszkeség, hogy nem akar nőtől tarhálni", vagy konfrontálódni.


Az igazi "hiénák"(junkiek, alkoholisták, stb, akik nem érdemelnének semmit) viszont ezt pont leszarják, és mindig a gyengébb prédát keresik : gyerek, nők, öregek.

Ezek sokszor súrolják a rablás kategóriáját. Igyekeznek olyan körülményeket teremteni maguk körül, hogy valamit kapjanak.

Nem riadnak vissza a verbális agressziótól, sőt ez az alap, ha nem adsz.

márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!