Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek az üzletek miböl tartják...

Ezek az üzletek miböl tartják fent magukat?

Figyelt kérdés

Megyeszékhelyen lakom. És számos ruhabolt van a városban, föként kínai bolt , de van egy-két sima kicsi butik is. Namármost ,akàrhànyszor bemegyek mindig kong az ürességtöl. 1-2 vásàrló ha van és alig vesznek dolgokat. Nem létezik , hogy kitudják termelni magukat egálra, nemhogy még pluszba jöjjenek ki. Mégis évek óta müködnek…

De vannak ilyen menöbb kicsi butikok is, amik voszonylag drágàbbak, ott is csak 1-2 ember lézeng.. Egyszerüen nem értem. Vagy ezek csak ilyen „pénzmosodák“


márc. 27. 12:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért. Nem magyar a billentyüzetem van.
márc. 27. 12:02
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van elég sok ilyen üzlet, én sem értem.

Bérleti díj, alkalmazottak bére, csak ez a kettő tétel már elég nagy kiadás.

Szerintem egy része pénzmosoda, egy része a tulaj álma, akinek ez kb. hobbi, de nem ebből él.

márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Túlgondolod, azért vannak még fent, mert megéri nekik. Ha nem érné meg akkor nem csinálnák. Pénzmosodára pedig teljesen alkalmatlanok a kis butikok, ott árukészlet van. Akkor inkább egy pékség ahol nyomon követhetetlen az árukészlet mert ott csinálják helyben.
márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
3: De alkalmasak. Ott sem lehet mindent követni. Pl. ilyen kis üzletekben már nagyon sokszor megkértek, hogy kp-val fizessek. Aztán semmi blokk. Engem nem érdekel, úgyhogy csinálják, ha akarják. De nyilván van ennek oka.
márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Bármi lehet pénzmosoda , anno a nyugatról behozott verdák motorok vagy csicsa szoláriumok edzőterem és automosók szaporodtak el . Lekönyvelték túlszámláztak stb .
márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!