Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy butaság lenne írni neki?

Nagy butaság lenne írni neki?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi az életemben, akivel sose voltunk igazán együtt, csak fiatal korunkban szórakoztunk, elvoltunk, nagyon közel kerültünk egymáshoz. (19-20 éves voltam amikor közel kerültünk egymáshoz, ő pár évvel idősebb nálam, most 29 vagyok)

Nagyon sokat jelentettünk egymásnak, legalábbis ő nekem biztos. Kb 9 éve beszéltem vele utoljára, utána bizonyos okok miatt megszakadt a kapcsolat köztünk. Azóta neki felesége lett (láttam a facebookon), nekem is van férjem.


Megfordult a fejemben, hogy esetleg ráírnék facebookon, hogy mi újság vele azóta. Semmi rosszat nem akarok, semmi hátsó szándékom nem lenne, természetesen tiszteletben tartom, hogy házasságban él, ráadásul én is szeretem a férjemet, boldog vagyok vele, szóval semmi olyasmi szándékom nincs, nem amiatt írnék rá.

Egyszerűen csak nagyon kíváncsi vagyok mi van vele, szeretnék pár szót beszélgetni, hiszen mint mondtam, nagyon fontos volt nekem, emberileg is.

Viszont lehet, hogy ő egyáltalán nem kíváncsi rám, nyilván ezt ti se tudhatjátok. Plusz elég rossz érzésem is van a dologgal kapcsolatban, pont emiatt, mert mindketten házasok vagyunk, olyan bután jönne ki a az egész, még akkor is, ha valóban csak úgymond barátkozás céljából írnék rá.


Mit gondoltok? Mi lehet a legrosszabb, ami történhet? Max nem válaszol, nem? Vagy mindenképp felejtsem el ezt az egészet? 9 év nagyon sok, nem ismerem már, hogy milyen ő. Nem akarok ártani senkinek.


márc. 27. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Én először azt hinném, hogy valami szívességet szeretnél kérni, pl küldjem be a haverod önéletrajzat a céghez, aztán tökre örülnék, hogy semmi hátsószándékod nem volt.
márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

9 év után felesleges ráírni.

A jelenben élj, ne a múltban.

márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm

márc. 27. 16:33
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
De kérdező, miért lettem lepontozva? Én leírtam hogy örülnék neki, de vszeg először azt hinném, hátsószándékkal írsz, ez azt akarta jelenteni, hogy írj, lehet jól fog neki esni, főleg ha látja, hogy nem hátsóstandékkal irsz.
márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebből probléma is lehet. Nem biztos, hogy a felesége annyira örülne a dolognak. Veszekedést is generálhat egy ilyen dolog.
márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, hagyd már békén!

9 évig nem beszélgettetek

márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, erre volt szükségem, hogy valaki megmondja, hogy ne tegyem. Köszönöm, nem fogok ráírni.
márc. 27. 19:29
 8/10 Seila ***** válasza:
Na, ez elég könnyen ment. Még több ilyen kérdést. :P
márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8

Ugye? :D Ismerőseimtől nem is mertem megkérdezni. Gondoltam én hogy baromság lenne, de hallani akartam mástól is.

márc. 28. 09:15
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
8, lehet kiírok egy kérdést, hogy mennyi 2+2. Tudom hogy 4, de hallani akarom mástól is hogy 4. xD
márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!