Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért változtam így meg?29/F

Miért változtam így meg?29/F

Figyelt kérdés
Régebben nagyon szerettem sokat olvasni wikipédia cikkkeket, böngeszni a neten, szinte minden hírt elolvastam, főleg a tech híreket. Mindig tudtam mik a legújabb okostelefonok, kütyük, videojátékok, filmek. Most már annyira levagyok mindenről maradva, hogy sokszor csak pislogok, hogy mik az új trendek. Pedig gyereknek mindig meg volt bennem a nyitottság, illetve a kíváncsiság a tudás iránt

márc. 27. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiégés, esetleg depresszió? Érdeklődése elvesztése a világ dolgai iránt.
márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy az vagyok sajnos
márc. 27. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl sok az infó, ha dolgozol, sokszor nincs energiád még új információkat feldolgozni, ezt magamról tudom. Az emberi agy az információ felvételére és kiértékelésére van kitalálva, de nem arra, hogy napi 10-16 órában aktívan ezt csinálja. Tarts naponta 2-3 óra képernyőmentes időt, ha hagysz időt az agyadnak a "nem-kiértékelésre", akkor a maradék időben fogsz tudni ezzel foglalkozni.
márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!