Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 szal tulipant illik adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 szal tulipant illik adni annak a szemelynek akivel randizok? SOS

Figyelt kérdés
Nem elso talalkozasunk, nagyjabol az 5. lesz. Uton vagyok es gondolkozom azon hogy kicsit karcsu. Ja es a csomagolast le kell venni mielott atadod de ne dobjam ki hogy a holgy tudja szallitani?
márc. 28. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem aranyos, nincs baj az egy szállal, de a virág nekem olyan ajándék, ami akkor jó, hogyha átmész a lányhoz és azonnal el tudja rakni. Ha hosszú sétalgatós programotok van, akkor nem jó cipelni.
márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Hosszú sétára talán tényleg nem a legjobb, de amúgy aranyos. Ne aggódj amiatt, hogy esetleg "kevés", ha rendes a csaj akkor imádni fogja
márc. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
én örülnék:) a csomagolást meg nem kell levenni szerintem:)
márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem tetszene, de a tulipán olyan virág, ami nem sokat bír ki, le fog konyulni. Válassz mást. Ha a piros rózsa még sok, válassz rózsaszínt.
márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Darius- ***** válasza:
86%
Igen,de maradjon ép. Nem baj, ha karcsú.
márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
13%

5.tali és semmi nem történt???


Friendzone! Itt már nem tulipán kellene.Nőkre soha ne hallgass nőügyekben. Nekem régebben muterom mondta hogy vigyek neki virágot olyan aranyosss....aha...aznap este 3. tali után kaptam sms-t tőle hogy pattint.

Azóta soha többet ilyet nem csinálok.

márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ hogy, hogy megy haza ha utána még sokat megy tömegközlekedéasel akkor nem, mert szenvedés azzal a virággal közlekedni
márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem aranyos a tulipán. Igen, megfáradhat a virág ha hosszú időre mentek sétálni, de szerintem kedves.

Gondolom már odaadtad neki. Örült?:-)

márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!