Barátnő - Gyakori kérdések

Keresés felnőtt párkapcsolatok - randizás témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Ha brit barátnőd/feleséged van, vagy ismersz(!) olyanokat, akiknek brit a felesége: hogyan és hol ismerkedtél (vagy ők hol ismerkedtek) meg az...

Mennyire befogadóak/elfogadóak a magyarokkal a nagy-britanniai hölgyek? (Mert azt tudom, beszélgettem néhányukkal mikor többször ott nyaraltam, hogy a pakisztáni, arab, lengyel és bizonyos afrikai országokból származókat - már - nagyon nem kedvelik. Kérdés, hogy...

5
Tetszik, de a barátnőmmel is egyutt volt?

Megismertem egy ferfit a baratnomon keresztul. Nagyon tetszik, es lathatoan en is neki. Viszont korabban randizott a baratnommel… nem volt hosszu eletu, de egy ideig jartak. nem lenne igy fura? Voltatok mar ilyen helyzetben?

6
Nők, lányok! Mit tennétek, ha a férfi, akivel randiztok elmondaná, hogy nemzőképtelen?

32/f vagyok, most váltam el. Szerettünk volna a volt feleségemmel gyereket, nem sikerült, sajnos miattam(Nem csak emiatt váltunk el). Sajnos a határérték felé kb. spermiumszámom, illetve határérték alatt van a motitásom, illetve a morfológiám. Az orvosok szerint...

22
Normális esetben hány évesen kéne az első barátnő?

Normális, átlagos fiúnak hány évesen lesz az első? Tini kor végéig össze kéne jönni az elsőnek?

6
A barátnőm pszicho?

Bármit amit élveznék igyekszik elvenni tőlem. Tehát ha az utcán meg akarok állni utcai előadókat nézni, vagy prank videókat nézek egyből elkezd manipulálni, hogy miért ne csináljak. Nem szereti amikor valamit megnézem vagy valamit élvezek. Csak az elfogadható ami neki is tetszik.

3
Ha 30 évesen férfiként meg nem volt barátnőm és szűz is vagyok, akkor én nekem már csak a prosti marad?

Jól is nézek ki egyébként, de sosem tudtam feoldódni az emberek között és nincsenek haverok sem, és a szüleimmel lakom. Kb 1 haverom van egy srác, azon kívül mindenhova egyedül megyek, és alkalmi munkákat csinálok a szüleim pedig támogatnak anyagilag, nem nagyon akarok dolgozni sem.

10
Létezik még olyan barátság férfi és nő között, ami "szintlépés" nélkül is ad egyfajta pluszt?

Sziasztok! Egy kicsit rendhagyó kérdéssel/kereséssel fordulok hozzátok. 41 éves, családos apa vagyok (183/81, sportos/normál alkat), és nem kalandot vagy titkos viszonyt keresek, hanem azt a fajta különleges emberi kapcsolódást, ami évekkel ezelőtt megvolt az...

17
28 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm?

Dagadt vagyok és a mamánál lakok?

11
Exem legjobb barátnőjèt elhívjam randizni szerintetek?

A volt barátnőmmel már fèl ève szakítottunk(ő szakított), most elvileg lesz egy alkalom ahol ott lesz az ő legjobb barátnője is. Korábban mi csak pár szót váltottunk, de amúgy nekem már akkor szimpi volt, csak ugye párkapcsolatban voltam. Ő úgy tudom, hogy szingli.

7
Mit tegyek? Hogy viselkedjek vele az egyetemen? Minden jól alakult, de hirtelen kiugrott az ismerkedés folyamatából? (Nem nyomultam, nagyon finom voltam.)

Szaktársak vagyunk. 21 és 22 évesek,én vagyok a srác. Integetett, mellém ült,rám mosolygott nagyon intenzíven. Tehát zöld lámpát adott. Pàrszor rá is írtam, dumáltunk kicsit. Majd elmondta a legjobb barátnőjének aki támogatta a folyamatot,PL 300-400 métert sétáltunk...

5
Mennyi időbe telik mire találsz barátnőt?

Általában nehéz vagy simán össze lehet hozni? Én lehetetlennek érzem hogy legyen barátnőm, itt sok fiú úgy írja le mintha egyszerű lenne.

7
Az normális, ha egy éve eltartom a barátnőmet de még így is veszekszik velem?

Hogy nem végzem el a házimunka rám eső részét, vagy esetleg megkérem, hogy ő főzzön, menjen el ő bevásárolni.

23
Második mondat igaz lenne?? "Huszonévesen nem találtam senkit, sőt úgy gondoltam nem kellek senkinek. Az is igaz lehet, hogy akinek párkapcsolata...

Valóban több nő érdeklődik afelé, aki akkor éppen párkapcsolatban van? >>> Ha igen, mik lehetnek az okok? <<<

6
Nem tudom elképzelni hogy legyen barátnőm, természetes az hogy egyedül vagyok. Normális ez?

Sokan szerintem pont fordítva vannak, nekik az a természetes hogy együtt vannak valamivel. Nem tudom elkepzelni hogy engem szeressen lány. Van akinek szintén az egyedüllét a természetes "állapot"?

4
Pattaya Beachen érdemesebb egy freelancer csajt felszedni, mint egy bargirlt, ha inkább a barátnő-feelingre mennék rá?

Jövő héten indulok 2 hétre. Eddig csak bárból vittem csajt a szállodába, de az elején túl nyomulósak. Ha a parton ismerkednék össze valakivel, az sokkal jobban adná a barátnő-feelinget. Könnyebben lehetek lehúzás áldozata, ha nem figyelek? A szállodában gondolom tőle...

14
Hogyan kérdezzem meg a lányt hogy lesz e barátnőm?

Egyáltalán ti megszoktátok? 23 évesek vagyunk.

9
Fiúk többségének könnyen vagy nehezen megy a barátnő találás?

Nekem pl nehéz. Többség melyik csoportba tartozik?

3
Lehet hogy barátnője van, talalkozzak vele?

Sziasztok! Már kétszer voltam egy tetoválónál, és mindig nagyon jól elbeszélgettünk. Őszintén szólva nekem nagyon tetszik: pont az a típus, aki bejön, a stílusa is közel áll hozzám, emiatt mindig kicsit zavarban vagyok a közelében. 😅 Legutóbb észrevettem, hogy...

6
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!