Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek rosszul döntöttem?...

Szerintetek rosszul döntöttem? (Érzékeny téma)

Figyelt kérdés
Ez az eset egy pár hónapja történt.Az egyik barátomnál vagyok és beszélgetünk a konyhában mint minden pénteken! Beszélgetés közben ugye néztunk ki az utcára és egy középkorú roma férfire lettünk figyelmes.Mikor megláttuk már gyanús volt. Kapucniba teljesen feketébe volt elég nehez kivehető arca volt. Ebben az utcaban van egy ilyen lepcso ami furán belevan építve az egyik ilyen lakótömbe de nincs funkciója már de nem is ez a léyneg . Ez a közékoróférfi bement azalá a lépcső alá körülnézett hogy bárki látja e mikor nem volt senki az utcába kihuzútt egy gondosan becsomagolt szerintem meg a baráotom szerint is valami drogos szállitmány. Több kiló tünt. És gyorsan beragta a táskájéba és nagyon sietett el.A barátommal inkább úgy döntöttünk hogy nem foglalkozunk vele nem akartunk bajba kerülni mindaketten kicsit féltünk is főleg én. Szerintetek hibáztam mikor nem szóltunk a rendőrségnek vagy bárkinek erről az esetről?

márc. 28. 12:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Jól döntötteket. Nem is láttátok, hogy konkrétan ki az, mi az, mit csinált.
márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kései Sirató ***** válasza:
26%
Le kellett volna videózni. De még most is szólhattok a rendőrségnek. Lehet, hogy kihelyeznek oda valami rejtett kamerát.
márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
bűnsegédlet, börtön
márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Minek olvastam el.... Nem történt semmi.
márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Ti is bűnözők vagytok
márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Bejelenthetitek utólag is.
márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudtátok volna bejelenteni, mert nem tudtok kommunikálni.
márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Ezzel amúgy sem tudott volna mit kezdeni a rendőrség:

-Nem lehetett tudni, hogy kik voltak a férfiak

-és hogy mit adtak át egymásnak.

-És azt sem, hogy hová mentek, honnan jöttek.

Semmi konkrétum. Kiröhögtek volna a rendőrök, ilyennek felhívod őket.

márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Ebben az országban nem foglalkoznak a tényleges bűnügyekkel, mint a kérdésben vázolt, itt a rendőrök csak a tilosban parkolókat, bukósisak nélkül biciklizőket, meg a Fideszt szidókat vegzálják. A cigányok nyugodtan üzletelhetnek drogokkal, azt szabad. Mondjuk a kormány is bűnözőkből áll, szóval ez annyira nem meglepő.
márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Barmi lehet a csomagba. Semmikepp ne hivj rendort ilyen aprosag miatt.

Jobb nem beleavatkozni mas dolgaba. Ha nem drog azert,ha drog azert.

márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!