Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 29 évesen nincs múltam. Miről...

29 évesen nincs múltam. Miről meséljek az embereknek?

Figyelt kérdés
Gyereknek sem voltak barátaim, illetve sosem volt tartósabb kapcsolatom, szerelmem. Nagyon unalmas volt az egész élet életem

márc. 28. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Hallgasd a többi embert.
márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az élet azért annál sokkal de sokkal szerteágazóbb, minthogy barátok meg párkapcsolat.
márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az lenne unalmas, ha bárki életét kéne végighallgatnom.
márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bferike ***** válasza:
36%

Az kemény. 29 évesen azért már közel vagy életed feléhez. Nem igaz, hogy nem történtek veled olyan dolgok ezalatt, amiről el lehet beszélgetni másokkal.

Persze lehet éppen olyan a mentális állapota valakinak, hogy nem tud, vagy akar társalogni.

Amúgy az is jó ha másokat hagysz beszélni. Sokan imádják a saját hangjukat hallani, vagy szeretik ha meghallgatják őket.

márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem én még tini vagyok
márc. 28. 20:35
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
jaj, istenem ez is itt sajnáltatja magát, lövik a pizsit tesomsz
márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem se nagyon volt, még is tudok miről beszélni másokkal. Nem ezen múlik. Van, akivel még kevesebb dolog történt, mint velem, konkrétan semmi, és mégis szórakoztató társaság. Teljesen hétköznapi semmiségeket is el lehet mesélni érdekesen, vagy hogy miket láttál, mit hallottál... Az embereket nem az élettörtöneted érdekli, hanem hogy az adott pillanatban milyen társaság vagy.
márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Tinédzser. Teenager. Teen. Tizenéves. 30 vagy, papa.
márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam 30-nak, sosem fogok megkomolyodni
márc. 28. 21:13
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Talán ez a baj
márc. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!