Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2016 már messzinek tűnik?

2016 már messzinek tűnik?

Figyelt kérdés

márc. 28. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, a rádiókban pl az akkor megjelent zenék már a retro kategória viccen kívül.
márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem, Ronaldonak..
márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
8 év, nagyon kemény, mintha tegnap lett volna!
márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni.
márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon
márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is. Nekem egy 2016-os könyv vagy film vagy zene az még simán "mostani".

De ha azt nézem, hogy azóta túl vagyok három koltozesen, egy váláson, egy új szakma megszerzésén, egy saját vállalkozás indításán, és azóta újra férjhez mentem, akkor ja, baromi messzinek tűnik 2016, és ezek még csak a tényleg sarkalatos pontok voltak, amúgy rengeteg mindent csináltam és nagyon sok helyen jártam, sok emberrel találkoztam, illetve ez idő alatt a világban is történt egy csomó minden, szóval tényleg hosszú idő az a 8 év, pedig néha olyan, mintha tegnap lett volna.

márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2002 tunik messzinek

Meg 2006, 2008

márc. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel nekem a vírus bekavart azóta nem érzem az időt így nem
márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon, mivel azóta annyi minden történt, annyira fel is gyorsultnak érzem azóta az idő múlását.

'16-ban másodikos voltam gimiben, most pedig az utolsó egyetemista félévemben járok, az emberek, a barátok is cserélődtek, 1-2 kivétellel, az életemben, de ez csak pár, azóta történt változás. Ilyen Covid, háborúk szintű dologról nem is beszélve.

márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!