Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy maradjak ébren? Sírni...

Hogy maradjak ébren? Sírni tudnék .

Figyelt kérdés
Ébren kellene maradnom egészen pontosan este 18-ig az még 9 óra . Leragadnak a szemeim, morcos vagyok. Éjszakás muszakbol kellene atallnom nappalra. Ha alszok egy keveset akkor sajnos ugyanúgy nem fogok aludni éjszaka . Örülnék pár tippnek 🙂
márc. 29. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Az evés idejét leszámítva ne ülj le. Ha nincs házimunkád, menj szabad levegőre, sétálgass. Végezz valami fizikai tevékenységet, ha más nincs, tornázz egy keveset.

Halgass élénk zenét, amire táncolni szoktak.

Délután, amikor a legrosszabb lesz, rágózzál. Én autóvezetés közben szoktam elalvás ellen rágózni (sajnos, engem a monoton zümmögés és ringatózás az autóban nagyon el tud álmosítani), és mondhatom, hatékonyabb, mint a kávé.

márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%

Nézd meg az eredeti majmok bolygója részeket.

5 rész

Minden rész több mint 1,5 óra

márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja, mozogj minél többet. Csak hogy kicsit felpörögj, nem kell túlzásba vinni.
márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Én amikor régen még dolgoztam éjszakai műszakban is akkor az átállás nálam úgy nézett ki, hogy péntek reggel hazajöttem és aludtam 3-4 órát.

Így pihentem is de még este is tudtam aludni.

Hétfőn meg már nappalba mentem.


Csak egy tanács.

Hagyd abba a váltott műszakot mert hosszútávon szétszeded a szervezetedet.

Beszélj a főnököddel, hogy ez igy nem jó és vagy csak nappalos műszakot vigyél vahy csak állandó éjszakát.

Ha ez nem lehetséges akkor gondold át, hogy ér-e ennyit ez a munka.


Mikor fiatal voltam én is szívesen jártam éjszakázni a pótlék miatt, ma már teszek rá inkább alszok nyugodtan.

márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Aludj délig

En minden ejjeles heten szombaton delig aludtam

márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!