Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Irigyeltek olyan noket,...

Irigyeltek olyan noket, akiket a pasijuk viszi mindig szuper helyekre pl Olaszba, Torokbe, hol ide, hol oda?

Figyelt kérdés

En egy etterermben dolgozom konyhan, 33 eves vagyok es az osstes getvegem foglalt , szerdatol vasarnapig dolgozom napi 13-4 orakat, de mar nagyon unom...

Most beteg vagyok, itthon fekszem:(

Es vannak ismeroseim akik nem konyhan dolgoznak, tehat van tobb idejuk es van parjuk, az egyik lany ismerosom mindig hol Olaszbol jwlentkezik be, hol Ausztriabol multkor sielni voltak.

Most pl Hollandiaban vannak.

Es olyan rossz erzes ezeket nezegerni, es kozben eszembejut h nekem miert nincs ilyen lehetosegem? Vagy egy ilyen pasim?

Es az is eszembejut h konyhalany vagyok, bolti elado a szakmam, de itt tobbet keresek.


márc. 30. 18:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Vár téged is az osztrák vendéglátás, aztán hétvégén mehetsz síelni. Unokahúgom szállodába ment ki pár éve, azóta már lakást vett kint. (Nyilván nyelvtudással, azóta nem tudom mit dolgozik de már nem ilyen legalja melót.) Vagy tanulj valami újat, amivel lehet itthon is boldogulni.
márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
De, van lehetőséged neked is. Az, hogy milyen hitrendszer vagy gondolati torzítás van az elmédben, ami azt mondja, hogy nincs, az már más lapra tartozik.
márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Egyrészt, amit az első írt, jó ötlet. Menj ki külföldre dolgozni, és, mikor szabadidőd van, azt így el is tudod tölteni - és még a szép helyekre való eljutás sem lesz egy vagyon.


Másrészt, én mindig inkább azokra szoktam felnézni, akik mindezt egyedül, függetlenül érik el. Valahogy, ha nekem másra kell támaszkodnom, hogy valóra váltsam a vágyaim, az már nem olyan jó. Mert képzeld el, azok a lányok hol lennének a barátjuk nélkül?

márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%

Nyilván irigyli őket mindenki.

De ezek általában a külsejükkel szereznek ilyen ostoba pasikat, akik élősdi, semmittevő ribik botoxos nunijáért fizetgetnek drága utazásokat.

Ha szép vagy és nem koszolod be a kezed retkes munkával, van esélyed ilyen pasit találni. Másként felejtsd el. Ezek nem átlagcsajokat akarnak nyaraltatni :/

márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%

„szuper helyekre pl Olaszba, Torokbe”


Elég fura elképzeléseid vannak arról mi számít "szuper hely"-nek... Na de mindegy is, ízlés kérdése, de ha már mindenképp világot akarsz látni akkor tedd azt amit az előttem szólók javasoltak, ne legyél senkinek a kitartottja.

márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Hát bocsi, de én nőként nem élősködni akarok a páromon. Párommal felesben utazunk. Tavaly áprilisban Dominikán nyaraltunk egy hetet. Mindenki a saját munkájával teremtette meg erre az összeget.

Ha számodra nyűg és kínszenvedés a jelenlegi munkád, akkor miért nem váltasz? Az első hozzászóló tényleg szuper ötletet adott neked.


Ne a másikra irigykedj, magadból hozd ki a maximumot!

márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudok olyat irigyelni, aki akkora proli, hogy még mindig "Olaszba, Torokbe" jár Olaszország és Törökország helyett.
márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigylem őket.

Én inkább azokat irigylem akiknek a szüleik tolnak mindent a s..ggük alá, és leélhetik úgy az életüket, hogy bármit megkapnak.

Egy olyan f..szi aki csak úgy befizet mindenféle utazásra nem csinál semmit hátsó szándék nélkül, az ilyeneknél mindennek megvan az ára, aztán lehet hogy egy hónap múlva otthagy a francba, aztán letehetsz az utazgatásról.


Ha viszont apád-anyád gazdag, akkor azt csinálsz az életeddel amit akarsz, olyan büfészakot tanulsz ki amit akarsz, olyan hobbi munkád lehet amilyet csak akarsz, akkor utazgatsz amikor csak akarsz, mert úgyis meg tudsz élni a zsebpénzedből. Na AZ a szabadság, nem az hogy Klárikát elviszi Béla Törökbe, de csak akkor, ha a súlya 55 kiló alatt van.

márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem irigylem őket, mert engem Mauritiusra vittek. Következő cél meg Bali, most arra keresek finanszírozót😆
márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!