Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szokott megdöbbenteni...

Mennyire szokott megdöbbenteni kamaszkori szerelmeid/irigyelteid kinézete 5-10-15-20 év múlva?

Figyelt kérdés

„Mennyire odavoltam X-ért, de jól nézett ki”, „könnyű neki, ilyen külsővel bárkit megkaphat, én pedig a kutyának sem kellek”, erre már 20 évesen roncs, vagy 25 évesen akkora ráncok, mint a nyugdíjasokon sem, vagy éppen a 30 évesben fel sem tudtam ismerni a gimi szívtipróját/királynőjét.


Lehet mondani, hogy az ízlésünk változik, de amikor a fél iskola odavolt valakikért, akkor csak nem nézhettek ki rosszul.


Miért maradnak közülük olyan kevesen szépek, jóképűek?


2023. okt. 15. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
NÉZZ a tükörbe!
2023. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Éppen az a kérdésem, hogy 20-35 évesen (ez még nem a vénségről szól, el ne temessük már ezt a korosztályt) miért lesz a néhány évvel korábban tényleg jóképű/szép fiúkból/lányokból nagyon sokszor fel sem ismerhető alak?
2023. okt. 15. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy megdöbbentő esetet tudok mondani. 16 évesen jöttem össze egy makulátlan megjelenésű, magas, jóképű sráccal.

Tavaly újra találkoztunk véletlenül, a munkahelyemen. Most az 50-hez közelebb vagyunk. Nem mondom, hogy rosszul néz ki, nem ősz, nem kopasz, nem fogatlan, nem pocakos. Na de hogy nem kell már felnéznem rá, az azért eléggé lesokkolt, főleg, hogy lapos sarkúban voltam. Azért annyira még nem öreg, hogy összemenjen, az is elég nehezen hihető, hogy én nőttem még vagy 20 centit 16 éves korom óta. Nem értem tényleg 😆Fura élmény volt és egyben vicces, kedves élmény.

2023. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma került elém az elsö barátom képe 50 (nem elírás) év után, de egyböl megismertem, valamivel idösebb lett, de nem néz ki rosszabbul
2023. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtöbben nem foglalkoznak magukkal. Nem sportolnak, nem foglalkoznak azzal mit esznek, nem isznak elég vizet, nem pihennek eleget, stb. Tizenévesen még akárhogy élsz nem igazán van látszata de később igen. Lassul az anyagcsere, minden meglátszik. A stressz, rohanás, kialvatlanság, a rossz táplálkozás, könnyen jönnek a kilók, plöttyed a bőr. Hát ezért. Aki jól néz ki az tesz érte vagy jó a genetikája. Ezekből van kevesebb.
2023. okt. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15 évesen életemben először szerelmes lettem első látásra egy osztálytársamba. Nagyon jó haverok lettünk, de több soha nem volt köztünk. Minap megnéztem a képeit/ballagásòta nem beszéltünk/, és nagyon más lett. Már abszolút nem tetszik.

Volt egy párom is. Mellettem 100 kg volt, nem akart fogyni, de nekem így tetszett. Minden héten elment fodrászhoz is. Most új nője van 2 éve, és le van fogyva kb 40 kg-ra, az arca be van esve, így néz ki, mint valami drogos. Mellettem sose művelt ilyesmit, úgyhogy teljesen meglepett. Remélem azért jól van, és nem az egészségével van gondja, mert nagyon rosszul néz ki.

2023. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!