Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan veletek is,...

Volt már olyan veletek is, hogy valakit nem ismertetek, irigyeltétek az életét vagy valami vele kapcsolatosat, majd megismertétek és rájöttetek, hogy semmi irigylésre méltó sincs benne sem?

Figyelt kérdés

2022. júl. 24. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Volt. Alapból abból kell kiindulni ilyenkor, hogy az is csak egy ember, aki ugyanúgy xarik, mint bárki más. Volt egy szuper autója, együtt utaztunk: akkor utaztam először igazán modern autóban. Akkor éreztem azt, hogy semmi, de semmi különbség nincs az életben egy ilyen helyzettől, ugyanúgy volt másnap, mint harmadnap...
2022. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze...de jobb kedvem nem lett tőle :d csak ilyen kisebb megkönnyebbülés, hogy neki is vannak gondjai.
2022. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Volt nem is egy ilyen fazon,akire azt hittem,hogy ő hú de micsoda nagy arc,tök egyedi volt a dumája meg minden,aztán mikor együtt lógtam vele,kiderült hogy egy nagy kamu az egész ember tetőtől talpig.
2022. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem, nem idealizálok olyanokat, akiket egyáltalán nem ismerek.

Ha valakit ismerek annyira, hogy találjak benne valami irigylésre méltót, abban meg nem csalódom TELJESEN, maximum elfogadom, hogy vannak rossz tulajdonságai is.

2022. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Először csak azt vallotta be, hogy a csodásnak tűnő életéből minden hamis, akkor még sajnáltam is szegényt. De amikor kiderült, hogy egy jellemtelen, pletykás, kétszínű sz@r alak, aki bárkin átgázol, hogy öt perc népeszerűséget szerezzen, akkor igazán nagyot csalódtam.

De nem baj, néha ilyen is kell. :) Legközelebb majd okosabb leszek, nem dőlök be az ilyeneknek.

2022. júl. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Sosem irigyeltem más életét, mivel a sajátom számomra tökéletes. Tehát ilyen nem fordult elő.
2022. júl. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
93%
Igen, nagy csalódás volt.
2022. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!