Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pszichiátriai élmènyek?

Pszichiátriai élmènyek?

Figyelt kérdés
Aki volt màr illetve akinek az ismerőse volt bennt zàrt/nyílt osztàlyon meséljetek érdekes (jó/rossz) történeteket, kívàncsi vagyok!

#pszichiátria #Nyíltosztàly #Zártosztàly
márc. 31. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Még a "sárga házban" töltöttem két hetet. Rengeteg okos embert ismertem meg (mint ápoltat). A betegtársak fő problémája az alkohol volt.

Sok kezelést, vizsgálatot nem végeztek (talán egy IQ és egy Szondy tesztet csináltak).

Jól kipihentem magam (adott körülmények között ez nagy szó volt). Érdemi kezelést, tanácsokat nem kaptam. A zárójelentés így készült:

-Vannak panaszai?

-Épp úgy mint eddig

-Ma is?

-Ma még nem

-Akkor panaszai enyhültek.

márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az lenne a másik kérdésem, hogy pszichiátriàn mindenkit gyógyszereznek? Azt is aki nem akarja?
márc. 31. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Én C vitamint kaptam.
márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
G vitamint :))
márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Uhh én tudnék mesélni...Voltam nyílton, zárton de zárton voltak érdekes emberek. Volt egy öregasszony azt így mindig elfelejtette hogy hova rakta a kanalát ebédkor azt így mindenkit megkérdezett hogy nem e tudják hova lett a kanala mert előbb még nála volt. Aztán volt egy másik részleg (covid miatt átraktak oda) Ott meg volt reggelire kancsóba tea azt egy nő mindig így beleköpött meg a fikáját belerakta...🤮 Meg volt egy fiatal lány is akit megkèrdeztem miért került be és olyasmit mesélt hogy ahol lakott talán albérlet ott mindenkit megöltek és mindenhol vér volt...Szerintem elmebeteg lehetett a csóri. Szoval érdekes emberek vannak ott bent. Tele van mentális betegekkel akik akár súlyos agyi problémajuk is lehetett...Remélem többet nem kerülök ilyen helyre. De sajnos nekem is vannak mentális problémáim így sose tudni mit hoz a holnap. Azért reménykedem hogy minden rendbe jön.
ápr. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-os, miert kerultel be ha szabad kerdezni?
ápr. 1. 10:32
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztos drogozott
ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. OCD kényszergondolatokkal és egyéb...
ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!