Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igénytelen vagyok ha fog...

Igénytelen vagyok ha fog nélkül elmegyek helyekre?

Figyelt kérdés
Dolgozni nem kell mennem csak pl boltba vagy idegenekkel kell beszélnem de engem nem érdekel ha egy idegen látja
ápr. 1. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.


Van, aki majdnem fél millát is kidobott az új fogsorért, aztán annyira nem tudja elviselni, hogy inkább nem is hordja, van ilyen!

ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Látható helyen? Akkor vagy igénytelen, ha nem csináltatod meg azonnal, ahogy lehet, nekem ez lenne a prioritás, ha első fogakat vesztenék. (Rágófogat sem árt pótolni, de mondjuk azzal lehet, hogy nem rohannék, hogy 2-3 hónap alatt meglegyen.)

De az önmagában nem igénytelenség, hogy nem zárkózol be emiatt a lakásba, hanem éled az életed.

ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Nekem minden álmom hogy szép fogam legyen.Szégyelem.De kajára se nagyon futja,nem hogy fogakra.Talán egyszer...
ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, a lényeg, hogy jó/hasznos tevékenységet végzel. Az egyént jellemzi, ha emiatt megszólna téged.
ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 ismerős bár én kicsivel jobb helyzetben vagyok egyenlőre
ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!