Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha annyira...

Mit lehet tenni ha annyira eluralkodott a szomorúság, csalódottság, frusztráció, szorongás, negatívitás meg minden rajtam, hogy csak itt ülök semmit nem tudok csinálni és semmire se gondolni csak azokra a dolgokra ami miatt ez van?

Figyelt kérdés

Egész nap csak vagyok, nem tudok koncentrálni arra sem ha tanulni próbálok, ha videót nézek akkor sem, semmit nem tudok tenni.

Egyszerűn csak a rossz dolgok mennek a fejemben, a szar életem.

És mondhatjátok jajj változtass rajta, olyan dolgok ezek amiken nem lehet, vagy nem csak én kellek hozzá.

Most igazából csak arra vagyok kíváncsi hogy ebből az állapotból hogy kerüljek ki, de ha valaki nagyon kíváncsi pár dologra akkor írjon rám privátban. Nem akarok itt regényt írni.


ápr. 1. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonló helyzetben vagyok én is. Csakis olyasmi lehet a megoldás, hogy leírni egy lapra, hogy: mi volt a rossz dolog, mit kellett volna máshogyan cselekednem, mi akadályoz most abban, hogy máshogyan cselekedjek a jövőben, aztán egy nagy elhatározás a változásra.
ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!