Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én lennék ilyen fura?

Én lennék ilyen fura?

Figyelt kérdés

Arról az érzésről beszélek, amikor mintha a mellkas/has környékén egy bizonyos kellemetlem nyomás vagy bizsergés szétterjedne az egész testemben, a végtagjaimban. Megdermedek és nem tudom összeszedni a gondolataimat. Kicsit talán melegem is lesz, talán izzadni kezdek, a szívem pedig nagyokat dobban.


Ez általában akkor jelentkezik ha valami váratlan dolog ér, ami számomra elég kellemetlen, nem esik jól.


Abban sem vagyok biztos, ez pontosan mi lehet: csalódás? Szomorúság? Harag?


Ha már valaki tapasztalta ezt, le tudná írni hogy milyen esemény során? Illetve hogy milyen érzelemmel társítja?


Csak kíváncsi vagyok, mert még nem találkoztam olyan emberrel aki tapasztalt volna hasonlót. És interneten sem találok semmilyen cikket erről.



2021. júl. 6. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ugyan ez van. Nehéz leírni pontosan, de talán akkor érzem, ha meglepődök (nem boldogságból), vagy ha valami nyomja a lelkem, félek és akkor is néha. Elég fura érzés, fogalmam sincs, hogy mi lehet
2021. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Stresszreakció. Normális.

2021. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem általában kémia órán jön elő. Pont egy szép lány mellet ülök, és nem igazán szeretem a kémiát sem, tehát 2 az 1-ben :'D
2021. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyhe pánik. Semmi több.
2021. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!