Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg fogom valaha érteni a...

Meg fogom valaha érteni a férfiakat? Úgy érzem, mintha egy vaksötét dobozban lennék.

Figyelt kérdés

Nem tudok eligazodni a férfiakon. Néznek és ennyi. Volt, aki minden egyes alkalommal nézett, amikor akár napközben szembe sétált velem - már éppen kezdtem elgondolkodni, hogy mi van ha…, mire kiderült, hogy nős. Jelenleg is van egy ilyen férfi, aki kb ugyanezt csinálja, megint felmerült bennem, hogy mi van ha…, de már elment az önbizalmam az előző eset után, hogy biztos megint csak félreértem.

Miért néznek a férfiak? Miért néznek a férfiak ilyen félreérthetően? Hogy lehet megkülönböztetni, ha valaki valóban akar valamit?



ápr. 2. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még "valamit" (értsd: potyakufircot) akarhat, hogy nős... Legtöbbször ez a helyzet.
ápr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Erre mit kéne mondani?

Annyi szempontból meg lehet közelíteni ezt a témát, hogy azt mind leírni felfoghatatlan mennyiségű helyet venne igénybe.

ápr. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépen néz és hosszabb ideig, akkor tetszel neki. Ha benne vagy a dologban, adj neki valami jelet. Könnyen rosszul sülhet el neki, ha kéretlenül próbálkozik, ez segít eloszlatni a kételyeket. Legjobb, ha megszólítod, barátkozol vele. Nem veszi senki rossz néven. Lehet, hogy eszébe jut a felesége, vagy hogy nem kéne házinyulazni, vagy a barátod fényképe a telefonodon. Nem kell megsértődni, ha nem jön össze, van egy csomó másik.
ápr. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Teljesen semlegesen néz azt hiszem. Mosoly természetesen nuku. Gondolom ez is csak egy újabb félreértés lenne kevés csalódással fűszerezve.
ápr. 2. 01:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert akit te látsz azok csak lesnek egy igazi férfi nem néz ha nem lát.
ápr. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki néz vagy bámul semmit sem jelent. Ha egy pasinak tetszel nem csak ennyi fog feltünni, hogy néz. Én is bámulok másokat, mivel elég sokszor kikapcsolok a külvilágból. És nőként észreveszem, hogy nőket bámulok.
ápr. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Maga a nézés nem tudom miért baj. Azt néz, amit akar. Attól még nem biztos, hogy vannak szándékai. Mégis honnan gondolod, hogy akarnak valamit? Amíg nem mondják, csak te spekulálgatsz össze-vissza.


Egyébként nem értem számodra mi olyan bonyolult bennük. Legtöbbjük egyszerü, mint a faék.

ápr. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs min kiigazodni, nem kell szerelembe esni csak mert rád nézett valaki.

Guglizz rá a flört kifejezésre

ápr. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

A nős pasik mindig csak a félrekúrási vágyuk miatt lesnek, ha lesnek. Nem kell ebbe többet belelátni.

Az viszont nem mások hibája, ha egyszerű bámulástól te rögtön szerelmes leszel. Nem kellene ennyire kiéhezettnek lenni, és főleg nem kell tudtára adni senkinek sem, mert könnyen közröhej tárgya lesz belőled.

ápr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!