Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok valaha híres...

Találkoztatok valaha híres emberekkel? Esetleg sztori?

Figyelt kérdés

Én láttam Ed Sheerant egy angliai pub-ban, de nem mertem odamenni.

John Cenát egy étteremben amerikában. Vele beszéltem és kértem tőle közös szelfit de udvariasan nemet mondott.

Egy időben egy new yorki hotelben dolgoztam, ott találkoztam pár kisebb hírességgel, köztük Riley Reid-dal (felnőttfilmes). Végtelenül aranyos volt és jó borravalót adott.



dec. 1. 04:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

Találkozni nem találkoztam, csak láttam őket. Rómában voltunk jó pár éve, és ott láttam Sophia Lorent a reptéren. Ugyanabban a vonatban, és kocsiban utaztunk ami kiviszi az embereket a reptérről . 4-5 méterre ült tőlem, mi meg álltunk. Akkor még jól tartotta magát a korához képest, nagyon előkelő dámának nézett ki.

A következő Brooke Shields volt. De én észre se vettem volna. A tesóm mondta, hogy ő az. Ez is régen volt már és ugyancsak rómában a spanyol lépcsőnél. Épp előttünk ment felfelé, de tesóm még látta őt szemből is előtte. Mondjuk én csak a vádliját láttam főleg. Elég jó kondícióban volt, mert alig tudtuk tartani vele a lépést. Az emberek reakciója nagyon fura volt, mikor felismerték. Szinte mindenki elkezdte nézni, és mosolygott. De amúgy is egy elég feltűnő jelenség volt. Már ő sem volt fiatal akkor sem, de azért még felismerték sokan.

dec. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%

Egyszer láttam a köztársasági elnököt a reptéren (BUD), a másikat a Balaton partján, a harmadikkal majdnem kezet fogtam. Egyszer láttam az ördögöt is (gyurcsany) a járdán álldogálni.


Egy miniszterelnökkel beszélgettem egyszer tegeződve. Egy nagyon híres énekessel is hosszasan beszélgettem és szelfiztünk. Ez mind a nemzettestben történt. Biztos volt több, csak nem mindenre emlékszem.

dec. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy előadás után Karikó Katalinnal beszélgettem 10 percet.
dec. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%

Ha a “cölöb” szàmít akkor ja

1x megàllított a gyôzike :D Kanizsàra kereste az utat…persze megmutattam elmondtam hogy merre van Ada …:D

dec. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
2: Én nem sírok 😂😂😂
dec. 1. 06:56
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

1980-ban járttam óvodába , akkor még minden hónapban meghívtak vendégeket pl. Farkas Bertalan aki elhozta űrhajós siskaját és azt felpróbálttam .

Vagy Papp László, elhozta kesztyűjét . Polyák Imre birkózó .

dec. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
Van egy közeli rokon. Volt, hogy Straub Dezsőt, R. Kárpáti oétert láttam.
dec. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%

Igen, de csak magyarokkal.

Dr. Gödény -el pl beszéltem is szakmai dolog kapcsán. Na nem a vírus tagadás miatt hanem mert volt valami konferencia a közelben és oda kellett nekik wifi hálózatott csinálni.


Láttam pár youtubert is élőben, de az szerintem manapság már semmi exta.


Illetve kb az összes régi 2005-2006 körüli forma 1 es pilótát mert volt a Hungaroringen v.i.p jegyem és volt box utca látogatás is. Volt akivel még fotózkodni is lehetett.


Ennyi jut eszembe hirtelen.

dec. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%
Mármint úgy magyarokkal, hogy én pl az F1 pillotákkal nem beszéltem, szóval ott voltak 10-15 méterre de értitek.
dec. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Fesztivál utáni reggel kiderült, egy szálláson foglaltunk szobát a Tankcsapdával, reggelinél találkoztunk, a férjem kezet fogott Tomival és gratulált az előző esti koncertért. Lukács Laci további jó étvágyat kívánt nekünk, mikor ő befejezte a reggelit.
dec. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!