Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 és 30 éves kor között...

22 és 30 éves kor között sokat változik egy ember?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen
ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Ebben a korban pont nem.

18 és 25 körül sokat

Legközelebb meg csak amikor főállásban munkába áll. Ami lehet 25 de akár 30 évesen is.

ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
8 évet változik
ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ, hogy mi történik vele.


A sok jótól is változhat, nem csak rossztól.

ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
2: azért van elég sok ember, aki ebben a korban költözik össze valakivel, vagy ilyenkor születik gyereke...
ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
én sokat változtam. 22 évesen azt se tudtam merre vagyok arccal előre, 30 évesen feleség, 2 gyerek, saját vállalkozás, mellette vezetői munkakör egy multinál.
ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
igen sokat.
ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez nagyon egyénfüggő.

Én pl. már 25 évesen is teljesen másnak érzem magam, mint 22 évesen, mert sok változás történt az életemben.

Több (velem egykorú) ismerősöm is ezekben az években lett házas, és született gyereke, költözött külön a szüleitől/össze a párjával, kezdett új életet külföldön stb. Tehát ez 22-30 között pláne érvényes lehet.


Arról nem is beszélve, hogy 25 éves kor körül fejlődik ki a frontális lebeny, ergo elvileg azért sokat változik az ember hozzáállása az élethez.


De ez tényleg nagyon emberfüggő - mind az érettség, mind az, hogy milyen hatások érik az életben.

ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én sokat alakultam :)
ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
61%
Elkepsztoen sokat valtozik az ember. 22 evesen meg konkretan gyerek vagy. 25-27 amikor befejezodik az agyi fejlodesed is. Nekem is innentol datalhato az, hogy maskepp latom a vilagot, magamat, az embereket, maskepp gondolkozom, erzekelek. Az erzelmi intelligenciam is mérföldekkel magasabb. Tenyleg leirhatatlan a valtozas.
ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!