Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18 éves lány vagyok. Mennyire...

18 éves lány vagyok. Mennyire változik meg az ember 30 éves korára gondolkodásban, felfogásban, stb?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 11:05
 1/7 anonim válasza:
komolyabb leszel az élet keményebb lesz...!
2015. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokkal. Majd már úgy 22 évesen másképp látsz mindent jóval mint most. Ahogy majd dolgoznod kell és nem lesz iskola...
2015. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
nem fogsz annyi képet feltölteni a facebokra hogy likeolják
2015. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok és igen,nagyon sokat.Az ember tanul a hibáibol,jobb esetben másébol és ezzel arányosan nöl a tapasztalatod...Na meg az ember holtomiglan tanul ugye.
2015. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt látom, hogy jelenleg a legtöbb ember képtelen megkomolyodni! Vélelmeik vannak csak a komolyságról!!
2015. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon. Én még nem vagyok ugyan annyi, de már most máshogy gondolkodok, mint 18 évesen. Felelősségteljesebb leszel.
2015. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 12:24


Na persze ha nem azt irják amit hallani szeretnél akkor mindenki hülye,csak ő a normális..

2015. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!