Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szó szerint nem érzem magam...

Szó szerint nem érzem magam 29 évesnek, mintha most lett volna 2011, hova rohan így az idő?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem érzem magam 32-nek.
ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se 34-nek
ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%
Én se 40+ évesnek :)
ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Én sem érzem magam 55-nek,olyan,mintha fél órája lett volna 1985.

Nem is értem.Hihetetlen.

ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma gondolkodtam én is ezen.

Én se érzem magam 27-nek. 😃

ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Már hiányzott, hogy kiírd 125. alkalommal is ezt a kérdést. Szerintem holnap se fogod érteni, hogy repült el így az idő, de azért majd írd ki megint, biztos ami biztos :D
ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

# WtFM

?

ápr. 3. 22:24
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

29 évesen elég gáz ilyen kérdédt kiírni.Az idő nem rohan sehová,ez nem Pista bácsi,aki rohan a busz után.Az idő telik ugyanúgy,mint 500 éve,vagy mint 5 éve,mindig is 24 óra volt egy nap,stb.

Az,hogy te ezt hogy érzed,azt mi nem tudjuk.Egyébként,meg amit kiírtál az nem is kérdés,hanem egy nyavajgás.Mit lehet erre válaszolni(?)Azt várod,hogy mindenki írjon regényt,hogy igen milyen rossz az idő múlása(?)Mit szóljon egy 80 éves ember,akinek szinte "meg vannak számlálva a napjai"(?)29 éves fiatal vagy,örülj neki és éld minél boldogabban az életed!

ápr. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
#8 szerintem semmi fura nincs abban, hogy az ember ennyi idősen rácsodálkozik, hogy sokkal gyorsabban megy (érződik, hogy megy) az idő, mint azt 20 évesen gondolta. 20 évesen sokkal távolabbinak tűnt a 30, mint amilyen gyorsan valójában eljön és nyilván az emberek ennek nem szoktak örülni :D
ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne is mondd... 😔 Én sem érzem magam 32-nek, hát rohan az idő rendesen.
ápr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!