Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ember mikor látja be...

Az ember mikor látja be igazán a hibáit?

Figyelt kérdés
Mi idézi elő, hogy valaki tényleg belássa a hibáit, és megtérjen?
ápr. 6. 06:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy traumatikus élmény idézte elő. Akkor imádkoztam, hogy segítsen nekem Isten és megbántam, amiket tettem. És segített nagyon gyorsan és pedig ~ 180°ot változtam jobb irányba azóta.😊
ápr. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*én pedig
ápr. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

És az egyes által említett trauma szint feldolgozásához az is kell, hogy megfelelő érettséggel, kellő önismerettel rendelkezzünk ahhoz, hogy belássuk a hibáinkat. Ezért mondják, hogy egy jó pap holtig tanul, mert mindig egy picit jobbak leszünk a tegnapi önmagunknál, ha tanulunk a hibáinkból.

Én inkább megfordítanám a kérdést: mikor nem látja be az ember a hibáit? Ha nem elég érett rá. Nincs ott a fejlődésben. Akkor lehet akármilyen traumatikus élmény, nem segít...

ápr. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos általában későn.
ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Maxx. ha 120* is beleesik.
ápr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy intelligencia fajta, a belátás. Hogy tudod kívülről látni magadat, nem fogadod el késznek, sem magadat, sem amibe születtél. Tehát ezeket a default beállításokat ( pl. vallás, család, nemi szerepek, politika... bármi) tudod kicsit objektívebben látni, a rendszeren kívülről és mersz változtatni, saját utat járni. Nem csak sodródsz, hanem van elképzelésed arról, milyen ember szeretnél lenni. Ami még változhat is persze. De az a jó élet, ami állandó, rugalmas fejlődés.
ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, az előttem leírtak mellett, még akkor is, amikor valamilyen külső hatás hatására szembesül az illető a hibáinak következményeivel. Amikor úgy igazán érzi a dolgok súlyát. Vagy valaki görbe tükröt mutatott neki.
ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!