Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan "büntethetnék meg"...

Hogyan "büntethetnék meg" másokat úgy, hogy ne tudják meg, hogy én voltam?

Figyelt kérdés
Szomszédokat, munkatársakat, akik keresztbe tettek nekem. Nem durva, hanem apró dolgokra gondoltam, mint pl. szögesdrót szórása a kocsibejáróra. Szóval olyan dolgok, amik bosszúságot okoznak. Ötleteket szeretnék kérni.

ápr. 8. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg ne menj le a szintjükre....
ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
kend be kutyaszarral az ajtajukat. Nem foghatják rád mert nem tudják bizonyítani ki volt
ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Miért akarsz ovisként viselkedni?
ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor amúgy értelmes felnőtt embernek érzed magad?
ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Duke81 ***** válasza:
81%
Egy ilyen szögesdrót dolog pont, hogy durva zaklatás. Fel is jelenthet simán ilyenért és jól meg is büntethetnek érte! Ha keresztbe akarsz tenni jelentsd fel valamiért, de valami valós indokkal. Nem szép dolog, én ilyet nem csinálok de ha nagyon ki akarsz b*ni valakivel akkor ez lehet egy módja neki.
ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Többszázeres kár az neked nem durva? Jól elvagy tévedve. Vagy véletlenül ő lép bele vagy egy gyerek vagy állat?
ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Te inkább sehogy.
ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Komoly károkozáshoz kérsz itt tanácsokat, ami bűncselekmény? Remélem csak viccelsz.
ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Kezeltesd magad, még mielőtt dutyiba kerülnél valami fasságért ami szerinted "nem is durva", de aztán kiderül hogy bűncselekmény
ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a heyledben hagynám a francba.

Azt akartam javasolni, mikor megnyitottam a kérdést, mint egyik toxikus szarember a másiknak, hogy ugyan már, miért kellene titkolnod, hogy te voltál, hiszen a bosszú egyik legjobb része, hogy tudják, kitől kapják, és azt is, hogy miért. De te nem bosszút akarsz állni, hanem az a szomszéd akarsz lenni, aki mérgezett párizsit dob be az udvarra a kutyának. Undorító.

Vagy feccöld bele az időt, energiát, találd meg a gyenge pontjukat, és állj egy személyre szabott, rendes bosszút, amibe beleállsz és vállalod, hogy te voltál, vagy ne csinálj semmit, de ez a szögeket szórunk ki, meg kutyaszarral kenjük be a kilincset, jézusom, ne már...

ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!