Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örülsz Majka lett az új évad...

Örülsz Majka lett az új évad x faktor mentora?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem
ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
miért kellene ennek örülni? semmilyen hatással nincs az életemre, hogy A vagy b a mentor van a műsorban.
ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Régóta nézhetetlen az X faktor sajnos. Borzasztó mentorok voltak eddig is, ezután sem lesz jobb.

Az egyik mentor Gáspár Laci. Na őt egyáltalán nem szeretem. Még nehogy Pápai Jocit is beültessék Majka mellé. Mert mindenhova követi őt.

ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szolovjov ***** válasza:
79%
Én őt Majaknak hívom, mert ott történt a világ legnagyobb nukleáris szennyezéssel járó katasztrófája. És ő is legalább akkora katasztrófa. Semmi hangja a palinak.
ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Hiteltelen bohóc, bár nem hiszem, hogy 22-23 éves kor felett nézi vki azt a szar műsort
ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Azt sem tudom eddig kik voltak a mentorok. Néha elém tévedtek a hírek, azokhoz képest tulajdonképpen bárki lehetne annyira mélyen van a színvonal.
ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
66%
Igen. Szakmailag sokszor hitelesebb, mint Puskás vagy byealex.
ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Majka szerintem nagyjából komolyan fogja venni, a sztárban sztárt is komolyan vette. Ha Pápai Joci lesz akkor az az összes rosszat tovább fogja juttatni hülyeségből, mint Gáspár Laci. A női mentor tippem sincs ki lesz. Az előző nőt sem ismertem előzetesen. De jobb lenne vissza jönnének Keresztes Ildikóék vagy Szikora Robiék.
ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!