Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mennyi időre van szükség...

Zotya... kérdése:

Kinek mennyi időre van szüksége a reggeli ébresztőtől számítva, hogy indulásra készen álljon a munkába vagy suliba?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 19:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
85%
15 perc
ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
76%
Három ébresztőt szoktam beállítani 5 perc különbségekkel, de általában már a második elég szokott lenni ahhoz, hogy kikeljek az ágyból. Miután felkeltem, nekem elég 15 perc, hogy felöltözzek, elmenjek mosdóba, és kicsit rendbe tegyem a hajam, megmossam az arcom.
ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 Noren1989 ***** válasza:
91%
,3perc a valós bebootolàsom.
ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
60%
Másfél-2 óra, mert minimum 3/4 órát nyugalomban akarok kávézgatni, utána pedig szimplán nem akarok kapkodva készülődni. Nem csinálok sok mindent, kaki, zuhany, smink, felöltözés, ez nem venne igénybe 40 percnél többet, de utálok sietni, inkább korábban kelek, hogy ne legyen gond, ha esetleg nem találok valamit, kitalálom, hogy formázok egy kicsit a hajamon, nem jön ki gyorsan a kaki vagy akármi.
ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
56%

Attól függ, hogy sietek-e

Ha sietek, akkor 15-20 perc, van hogy 10 is elég, de akkor egyszerre mosok fogat, zuhanyzok, reggelizek és iszom a kávét közben.

Ha nem sietek, akkor 1-2 óra.

ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
57%
60 perc, de ebben benne van egy szarás, egy zuhanyzás, meg egy komplett ebéd megfőzése, amit viszek munkába.
ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
85%
5 perc általában. Felkelek, felöltözök az 2 perc, fogat mosok megint 2 es kb ennyi.
ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
57%
1 òra 20 perc 😀 szeretek nyugodtan elkészülni
ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
56%
Anno régen suliba fél óra volt, aztán első években melóba is. Majd rájöttem, hogy ez így úgy hülyeség, ahogy van, legalábbis nekem ez nem ideális, úgyhogy most, így 17 év meló után már úgy vagyok vele, hogy legalább 1.5 órával előtte szeretek felkelni, nyugiba meginni a kávét, elszívni egy cigit, WC, mosakodás, felöltözés eleve kétszer, mert szeretek reggel nem alvós göncben lenni, de nem is utcaiban, leülök reggel a gép elé, elolvasom a híreket, esetleg itt a kérdések egy részét, aztán mindezek után indulok csak el melóba. Rájöttem, hogy a munka nem érdemli meg azt, hogy arra ébredjek, arra keljek fel, úgyhogy nem adom meg neki ezt azzal, hogy felkelek, kitörlöm a csipát és indulok is. No ébresztő az meg tulajdonképpen nincs, mert magamtól kelek, be van ugyan állítva mindig, mert sosem lehet tudni, de nagyon ritkán fordul elő, hogy ébresztőre kelek.
ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Én sem szeretek kapkodni de korán kelni sem, így meg akarom találni az arany középutat. 😀
ápr. 11. 19:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!