Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is volt már így ezzel?

Más is volt már így ezzel?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megírok egy motivációs levelet vagy önéletrajzot utána mindig hibát fedezek fel benne ha már elküldtem. Vagy egy elütést vagy egy nem jól megfogalmazott kifejezést. Önéletrajzból is már legalább vagy 20 verzióm létezik.

ápr. 15. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj de még mennyiszer voltam így én is.
ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Küld el magadnak egy teszt emailre, vagy állítsd be a késleltetést. Esetleg futtass a szövegeden egy helyesírás ellenörzőt.
ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha elkészültél vele, akkor zárd be és csinálj valami teljesen mást. (Olvass, hallgass zenét, nézz meg egy részt a kedvenc sorozatodból.) Majd később nyisd meg újra és olvasd fel magadnak hangosan. Egyrészt azonnal fel fog tűnni, ha értelmetlen egy mondat és az esetleges elütések / hibák is. Esetleg valaki mást megkérhetsz (barát, rokon), hogy fussa át. Idegen szem többet lát. Ha jól ismer, akkor még ötletet is tud adni.
ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!