Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy 39 éves férfi...

Normális, hogy 39 éves férfi létemre most kezdek így érezni?

Figyelt kérdés
Eddig úgy voltam vele, hogy nem szeretnék gyereket, de az elmúlt pár hónapban, ha látok egy családi fotót másokról, nem irigy leszek, hanem arra gondolok, hogy bárcsak nekem is lenne feleségem, gyerekeim. Eddig nem a családalapítás volt a fókuszban a nőkkel való kapcsolataimban.
ápr. 16. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Persze, hogy normális.

Jobb későn, mint soha.

Férfiként még van esélyed, hogy legyen családod és saját gyereked.

ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a korom miatt egy kicsit félek. De fiatalabb koromban jóval nagyobb kárt okoztam volna, mint amennyire hasznos lett volna mind a páromnak, mind a gyerekeimnek.
ápr. 16. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Nézd, én meg hiába akartam már fiatalon családot, nem találtam meg azt, akivel ezt megtehetettem volna. 35 éves voltam, amikor későbbi feleségemmel megismerkedtem. 37 éves, amikor összeházasodtunk. A baba sem jött könnyen. 40 évesen született első gyerekünk. Azt gondoltuk több nem is lesz, de három évvel később a feleségem ismét teherbe esett így majdnem 44 éves voltam, mikor második gyerekem született.

Tény, hogy nem vagyok fiatal apuka, de így is ugyanolyan nagy öröm és boldogság ez a két lurkó!

ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
38 voltam mikor a lányom született. Semmiről nem vagy lekésve.
ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel. Csak az emberek nem értik meg, hogy ez nem kor, hanem ember függő. Sokkal jobb ilyenkor mint mondjuk felelőtlenül 25évesen.
ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jókat írnak, én 36 évesen lettem apa.
ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sok boldogságot mindannyiótoknak.
ápr. 16. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Ha foglalkoztat, szeretnéd, én is azt mondnom, hogy vágj bele!
ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!