Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A hajléktalannak segítség ha...

A hajléktalannak segítség ha megengedi valaki hogy a lakására legyen bejelentve?

Figyelt kérdés
És akkor pl tud dolgozni
ápr. 17. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a szálló is ad lakcímet, nem? Persze ahhoz ott is kell lakni. Aki akar dolgozni, az megoldja. A legtöbb nem akar.
ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért úgy dolgozni, hogy csak névleg lakik valahol elég meredek. És minden munkanap végén hazamenne az erdőbe?

Egyébként kedves ötlet, de tényleg valahogy a valódi szállásukat kéne megoldani, nem a minősíthetetlen hajléktalan szállókkal.

ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt találtam a neten, hogyha 10 napnál tovább tartózkodik egy hajléktalan személy egy hajléktalan szálláson, akkor nem csak be lehet, hanem be is kell jelentkeznie hivatalosan.


[link]

ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom egyszerűbb-e bedrogoznia magát, viszont neked biztos bonyolultabb lesz az életed, ha a rendőrségtől kezdve a végrehajtóig mindenki nálad kopogtat, mert kreáltál magadnak egy problémás lakótársfélét...
ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!