Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a boldogság titka?-

Mi a boldogság titka?-

Figyelt kérdés

Egy olyan ember számára, akinek rengeteg múltbéli és jelenlegi sérelmei vannak.


Rövidre fogva


Nincs munkahelye, nincsenek barátai, (csak érdek rosszakaratu, bántó típusú barátai vannak, akik bántják őt, nincsen barátnője, csóró, kétbalkezes, és a végén ráadásul buta is valamilyen szinten


ápr. 19. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Magány én abban találtam meg és most így van ez jól!
ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Az, hogy rájön, hogy a környezetén változtatni kell.Elsősorban, utána jön önmaga. A sorrend nem felcserélhető az adott ember helyzetében. Igy ilyen sorrendben.
ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
*a környezetén változtatni kell, magyarul kitakarítja ezen emberektől a környezetét.
ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Hálásnak lenni azért, amid viszont van. Pl. tető a fejed felett, támogató családtag, szerető háziállat, élvezheted a kedvenc zenészeid zenéjét, a kedvenc íróid könyveit, a természet szépségét egy kiránduláson, vagy azért, hogy még a legrosszabb helyzetekben is vannak lehetőségeid, hogy változtatni tudj ezen-azon jó irányba.
ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kétbalkezes, és a végén ráadásul buta is valamilyen szinten-ezt csak te gondolod. Majd ugyesedsz,tanulni is tudsz idovel.


A csorosagon valtoztathatsz es bnod is lehet .

ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elsősorban azt ki emelném, hogy a családomra eléggé számíthatok, viszont nem szeretném hogy ők tartsanak el és támogassanak anyagilag. 21-éves vagyok a saját lábamra szeretnék állni, de olyannyira meg keseredett hozzáállással állok mindenhez, a sérelmeim miatt, hogy ez katasztrófa.

Mindt ahogy már mondtam,"nincsen barátnőm, (soha nem jött össze), hogy komoly kapcsolatom legyen, hiányzik a család, nagyon jó lenne ha lassan saját családom lenne, feleség gyerekek.

ápr. 19. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Vonzás tv e pozitív gondolkodás hit és remény. Magán ha változtat belül hogy valamit csakazerr is megcsinal vagy tud örülni egy mosolynak is es a pozivakra fokuszalni képes lesz akkor tud csak kijönni az ördögi negativ spirálbol.
ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A boldogság a hiányérzet hiánya"


Örkény István

tegnap 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!