Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek közül a nevek közül...

Ezek közül a nevek közül melyik a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Ezek mind anyakönyvezhető nevek, még mielőtt valaki azt hinné csak kitaláció hogy ilyen nevek adhatóak: [link]

ápr. 19. 22:10
A kérdező szavazást indított:
Ajándék
Életke
Napsugár
Cseperke
Kincső
Bodza
Banánvirág
Üdvöske
Sugárka
Olimpia
32 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Rózsa, Ibolya - ha már virág...
ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyik sem.
ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Napsugár, Bodza
ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Eszmeralda kimaradt...
ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Normális nevet nem lehetne választani? Nem értem mi baj van a Máriával, nem kell mindenkinek különleges név. Lovacska vagy Cicike is lehetne ennyi erővel, méghogy Életke. Szándékosan akarják amúgy a szülők elcseszni a gyerekeik életét?
ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Én a Banánvirág Üdvöske névpárt adnám a jányomnak.
ápr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyik sem, mind giccses hányinger. Normális név párti vagyok.
ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Napsugár,Bodza lennék ezek közül. A Sugárka is jó, de akkor lehet,hogy Napsugár lennék inkább, és Sugárkának becézve. A Sugárka megszólítás szebben hangzik, viszont a Napsugár-név komolyabb. Ekettő közül most igazából el kezdtem vacillálni,hogy melyik a jobb. Hogy szebb, bájosabb,nőiesebb nevem lenne, vagy felnőttesebb inkább.

Max amit még eltűrnék innen keresztnévnek,az az Olimpia lenne, csak félő, hogy sokan csúfolnának miatta.

ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!