Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Észre vettétek,hogy mennyire...

Észre vettétek,hogy mennyire beszippantja az embereket a net világa?Néha rádöbbenek!Itt élünk,és az életben nem állunk szóba senkivel?Ezt régen sikerült megoldani! Most itt éljük az életünket? Bár én is részese vagyok, de le jövök a szerről!

Figyelt kérdés
ápr. 20. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt meg tudja mondani valaki,hogy a fész miért van teli egy paplan szemű nővel meg egy orr nélküli cowboy-al? ***** idegesítő, nem követek semmi ilyet.
ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

A net pótcselekvés. Nem a net szippantja be, hanem a sz.r világból menekulnek valamibe.

Senki nem netezne akinek lenne valodi minoségi élete.

ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
A neten legalább van elérésem olyan emberek gondolataihoz, akiknek az értékrendje nem áll olyan messze az enyémtől, élőben meg kevés szimpatikus embert ismerek, sőt az ismerőseim többsége pár kivételtől eltekintve lehoz az életről.
ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Bakker aki épp gokartozik bu ge jumpinszozik haverokkal sörözik vagy gyorsulásin van azok hol neteznek olyankor?

Mi a sz.rnak kell lepontozni? A net soha nem lesz más annál hogy kinodban netezel mert jobbat nem tudsz.

ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen se álltam szóba senkivel. Neten viszont olyanokkal is eszmét cserélhetek, akikkel amúgy nem is találkoznék. Sokkal több emberrel érintekezek valahogy, mint valaha. Barátokra nem vágyom.
ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kissé összekevered az internetet a közösségi médiával...
ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!