Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha azt hazudom dolgoztam mar...

Ha azt hazudom dolgoztam mar ruhaboltban masik varosban, kiderulhet hogy hazudtam? Megeri ezt tennem ha ez az almom?

Figyelt kérdés

Van egy ruhabolt ahol regota szeretnek dolgozni, egy kisebb almom ez. Most keresnek oda eladot.

Csak nyolc altalanosom van, estin erettsegizek, semmi tapasztalatom e teren.

Azt talaltam ki, azt irom az oneletrajzomba dolgoztam mar rubaboltban pl Budapesten. Igy lenne eselyem, hogy behivjanak interjura. Ilyen helyeken mint ez a bolt, ugyis az az elso, hogy hogy nezek ki. Azt nezik eloszor, de ha nem hazudok semmi esely hogy behivjanak interjura.

Egyebkent dolgoztam mar 1 napot ruhaboltban, es ugyes voltam, sikerult eladnom ruhakat csak nem voltam szimpatikusak a kollegak, hozzam sem szoltak. Fel akart venni a fonok, de nem akartam ott dolgozni.

Szerintetek kiderulhet hogy hazudtam? Utana jarhatnak ennek?

Felhivhatjak a boltot amit bele irok? Azert Budapestre gondoltam, mert kevesebb az esely ,hogy a hely ahova jelentkezek ismeri a Budapesti uzletzevetoket.


ápr. 20. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Ne hazudj, de lehet szépíteni a helyzeten így, hogy valóban dolgoztál már ruhaboltban. Írd azt, hogy ott voltál, ahol, de azt hagyd ki, hogy mennyi ideig.
ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Első, ez komoly? XD
ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem beleirni mert az itt van a varosban ugyanabban a plazaban van a 2 uzlet es lehetseges hogy ismerik egymast a 2 uzletvezeto, nem szeretnem ha utanam kerdezne a masiknal. Nagyon rossz volt ott lenni, hozzam se szoltak, bedobtak a melyvizbe azt se mondtak mit mondtak mit csinaljak es ki sem fizettek. Naponta hirdeti az a bolt hogy munkatarsat keres, es gonosz az uzletvezeto is.
ápr. 20. 14:13
 4/16 A kérdező kommentje:
Es a vegen mikor mondta az uzletvezeto hogy megfeletem, en megmondtam neki hogy nem szeretnek ott dolgozni, mert nem szoltak hozzam es nekem nem tetszik ez a stilus, nem fogok senkivel versenyezni, ideges is voltam mert egyebkent jo munka lett volna. Nem tetszett neki ez, es biztos hogy nem mondana rolam jot.
ápr. 20. 14:16
 5/16 A kérdező kommentje:
Helyesirasert bocsi, sietve irtam
ápr. 20. 14:17
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg ne írd be inkább, így más a helyzet. De teljesenen valótlant se írj. Csatolj egy motivációs levelet, abban benne lehet, hogy mennyire szeretnéd, ez számodra az álom munka, milyen elhivatott vagy stb. és akkor lehet behívnak. Illetve önéletrajz felső sarkába lehet tenni fotót is magadról, ha úgy érzed, hogy ez előny lenne.
ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Bp en vannak megszunt uzletek. Irj olyanokat. Azt nem tudja ellenorizni. Hiaba hivna fel.
ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

"bedobtak a melyvizbe azt se mondtak mit mondtak mit csinaljak"

Nos igen, ha azt hazudod hogy van releváns munkatapasztalatod, akkor nem kezdenek el komolyabban betanítani, hiszen azt állítod hogy ezt mind tudod. Ezért nem hazudunk.

Erre most megint megkérdezed, hogy érdemes-e nem létező dolgokat bekamuzni, hogy felvegyenek. Hátha másodjára is be fogsz fürdeni vele, mert vagy megkérdezik, hogy meséld el akkor mit és hogyan csináltál (fogalmad sincs), vagy megint nem mutatnak és mondanak el mindent részletesen, hiszen azt már tudod. Aztán újra előadhatod, hogy milyen szemetek voltak veled.

ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7. Ugyanerre gondoltam
ápr. 20. 14:27
 10/16 A kérdező kommentje:
8. Nem hazudtam ott egyaltalan. Tudta a fonok hogy soha eletemben nem dolgoztam ruhaboltban.
ápr. 20. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!