Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan személy akit nem...

Van olyan személy akit nem tudsz elfelejteni, pedig már nem tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

ápr. 20. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Általában akkor jutnak eszembe amikor nagyon unatkozok, vagy magányos vagyok.


De van, hogy hetekig hónapokig nem.

ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van több is. Közülük mentor is, régi főnök aki elindított a pályán, sokan közülök már elköltöztek(meghaltak) van egy plátói emberke is, aki esernyős:D és van több nagyon jó ember, és van kettő-egy pásztor házaspár aki végig vitte a 3.kislányommal lévő terhességemet imában, és minden szellemi segítségben, velük együtt sikerült, hogy megszületett a 3.lányom több mint 20 éve, ők már jó helyen vannak.Nemsem Béla bácsi, és Nemsem Judit néni. Imádtuk őket. Az egyik legerősebb kkeresztények voltak akiket mellénk rendelt az oda felvaló és végig az egész harcunkban pott álltak mellettünk. Most már el lehet mondani.
ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2+ Isten soha nem hagyja magára a hozzá tartozókat.
ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És van egy csepp tüneményes 4 éves kislány, aki mindig 4-éves marad számomra, bár már felnőtt és ahogy elnéztem boldog és megszületett a gyönyörű babája.Isten gazdag áldását kívánom az életükre..
ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Mjnden személyre emlékszem. Nem vagyok amnéziás.
ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A volt főnököm aki miatt felmondtam. Nem megy ki a fejemből pedig évek óta nem láttam. Jól összebalhéztunk annak idején.
ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Egy mentoromat 2006-ból. A sors furcsa fintora, hogy nemrég egy munkatárs jött hozzánk, aki kicsit hasonlít rá, de nem ő az...
ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Két legjobb barátnőmet még gimiből.

Felnőtt fejjel azt mondom, jobb, hogy egyikükkel megszakadt a barátság, mégis vannak időszakok, amikor sokszor eszembe tud jutni. Inkább pozitív apropón.


A másik lány pedig nagyon hiányzik, de mindketten elszúrtuk, és bármennyire bánt, ezt már aligha tudjuk rendbe hozni, ha egyáltalán lehet még.. Ez még, relatívan ugyan, de friss, úgyhogy elég sokat rugózom rajta.

ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!