Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már barátotok, akivel...

Volt már barátotok, akivel megszakítottátok a kapcsolatot? Megbántátok? Miért hoztátok meg ezt a döntést, mit vétett az illető személy ellenetek ?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A másik ember aljas rágalmazása hazudozások által, hátba döfése (irigység miatt), és árulása az minden csak nem barátság és az ilyen ember sosem volt barát.
2020. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Allandoan ràszàllnak az aktualis baràtomra.
2020. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nem, mert kétszínű k u r v a
2020. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, már több mint tíz éve.

Nem volt egyszerű életünk, és nehéz volt tolerálni, hogy ki hogy oldja meg... Kicsit versenybe is kerültünk, türelmetlenek és forrofejuek voltunk. Így aztán egyszer csak nem beszéltünk többé.

Szép barátság volt, sajnálom hogy nem tudtunk felülkerekedni a forrofejusegunkon, és legalább haver szinten kapcsolatban maradni. Mai fejjel már igyekeznek máshogy rendezni, de ehhez kell hogy benojon kicsit az ember fejelagya.

2020. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudatosan nem nagyon szakítottam meg senkivel se a viszonyt, de olyan már sokszor volt, hogy összevesztem valakivel, de túl büszke voltam ahhoz, hogy békülést kezdeményezzek, és így hagytam teljesen elhalni a viszonyt. Ezeket általában megbántam utólag.
2020. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!