Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a pont, ahol már nálad...

Mi az a pont, ahol már nálad is elszakad a cérna, és úgy érzed kénytelen vagy keményen reagálni itt akár a kérdezőnek, akár egy válaszolónak?

Figyelt kérdés
ápr. 21. 17:54
A kérdező szavazást indított:
Ha szembemegy a többség által normálisnak tartott szabályokkal
Ha butaságot ír és helyreteszed
Ha kamuzik
Ha trollkodik
Ha bunkó
Ha flegma, vagy indokolatlanul néz le másokat
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Soha. Ha holnap bezár az oldal, és csődbe megy a tulaj, ti meg mind megpukkadtok, az se fog érdekelni. Az egész egy rekreációs dolog, nem a parlament.
ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az emberi butaságot nagyon nehezen viselem. És mindig az tolja, tolja folyamatosan a hülyeséget, akinek fingja sincs róla, és hogy még határozottabbnak tűnjön a sok hülyesége ellenére mellé elkezd bunkó lenni. Bicska nyitogató.
ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor olyan hülye kérdéseket és válaszolókat látok, beleértve a Kérdezőt is, hogy kénytelen vagyok keményebben a zsebembe nyúlni, hogy tudassam vele, hogy egy idióta és csak segíteni akarok.
ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
A hazugságot és a becstelenséget és az aljasságot viselem nehezen.
ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen ezen az oldalon. Egyszerűen létezhetetlen számomra, hogy nálam idegen ember hatására elszakadjon a cérna. Nem jön ki a matek.

Ha valaki hülyeséget ír, írjon.

Van olyan helyzet, amikor a lelki békén fontosabb, mint az igazam.

Én viszont rengeteg embernél kiverem a biztosítékot. Általában az alacsony érzelmi intelligenciával rendelkezőknél.

ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nálam ott szakad el a cérna, amikor a kérdező vagy mindenbe beleköt amit segíteni próbálok, közben tovább hisztizik, vagy ha a kérdező itt azt hangoztatja hogy neki alanyi jogon jár minden.

Ez az oldal arra van, hogy megpróbáljunk segíteni (jó esetben), segítsünk megérteni dolgokat, nem arra hogy kipanaszkodja magát az ember és sajnálják. Ha a válaszolók kötnek belém, akkor azt hagyni szoktam.

ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha beleáll egy olyan válaszomba, ami hasznos, csak éppen nem egyezik az ő világképével, aminek nincs köze a valósághoz.
ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kötekedik velem és szándékosan kicsavarja, félreértelmezi a válaszom, és közben bunkó stílusban kommunikál. Bónusz, ha közben hatalmas butaságokat is hord össze.
ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!