Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legjobb taktika egy...

Mi a legjobb taktika egy incselkedő, provokáló ember ellen? Egy ideje már csinálja burkoltan, de félek, hogy egyszer elszakad a cérna és meg fogom ütni.

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Helyes, üsd meg!
2018. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oltsd le jó alaposan! Ha meg tovább pattog, zavarj le neki pár átszállót.
2018. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le kell sz*rni. Ha nem figyelsz rá, akkor egy idő után abbahagyja.
2018. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel provokál az illető? Adtál neki okot hogy ezt csinálja?
2018. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi konkrétról nem tudok, hogy valamivel megsértettem volna. Egyszerűen eltérő a személyiségünk. Én jámbor vagyok, de hosszútávon nem szeretem nyelni a mocskot senkitől se, és felgyülemlik bennem. Ő meg ilyen kötözködő, aki csak azért csinálja, mert látja, hogy idegesít. Mit csináljak? Hagyjam figyelmen kívül, vagy vegyem fel a kesztyűt ellene, és adjam ki mindig magamból? Elkerülve ezzel azt, hogy egyszer elboruljon az agyam a sok szemétségétől, és szétverjem a fejét.
2018. szept. 11. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes megverni, viszont kapd el valahol és tisztázd vele, hogy megüthetnéd, épp ezért inkább örvendjen annak hogy békés ember vagy.
2018. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézz meg pár aikidós videót, és meríts belőle taktikát. Azaz: "...az aikidó gyakorlása során nem létezik ellenfél vagy ellenség, hanem partner van, akit vezetnünk és irányítanunk kell. A gyakorlónak tehát nem a pusztításra, hanem minden esetben az építő jellegű konfliktuskezelésre kell törekednie."

Szerintem ezt a módszert a kommunikációban is lehetne alkalmazni.

2018. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!