Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A haziorvosom és az aszisztens...

A haziorvosom és az aszisztensek tiszteletlen dolgokat mondanak nekem, es megaláznak. Hova forduljak?

Figyelt kérdés

Akárhányszor elmegyek orvoshoz, hetekig rosszuk leszek lelkileg attól ami ott történik. Megaláznak, tiszteletlenül beszélnek, sértegetnek.

Nem tudok orvost váltani, mert senki nem fogad, mindenkinek sok a betege.

Nem merek orvoshoz menni már.

Van jogom ilyen esetben emailt írni a betegjogi képviselőnek? De mit tud tenni és egyáltalán tesz e valamit? Vagy ha nem őt, akkor kit keressek fel?

De egyébként nem merek írni sem, mert félek hogy kiderül és akkor mégrosszabb lesz a helyzet.

Nevetséges ez az egész, hogy félni kell a háziorvostól.


ápr. 25. 21:17
A kérdező szavazást indított:
Hagyjam annyiba és viseljem el a viselkedésüket
Lépjek ezügyben
2 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Elmegyek orvoshoz mert mondjuk megvagyok fazva, es utana azt erzem hogy lelkileg terrorizalva lettem. Szerintem ez nem normalis
ápr. 25. 21:18
 2/10 anonim válasza:
88%
De mit mondanak?
ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Írd le, miket mondanak, milyen szövegkörnyezetben, milyen helyzetben.


Amit írtál abból semmi sem derül ki. Lehet, hogy te keresed a csomót a kákán, hogy feljelentgethesd őket.

ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
22%

A keruleti / jarasugyi tisztiorvosnak lehetne irni. En mar jelentettem ilyet be es utana jol viselkedtek velem.


Amugy meg ugyse gyogyitanak. Csak kiserleteznek.

ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Betegjogi képviselő.
ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyi, meg vagy fázva?
ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

DE mit mondanak pontosan?


Ennyiből így honnan tudjuk, mi a bajod jogilag?

ápr. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Miért nem lehet leírni a szituációt? Attól függ, hogy mit lehet tenni. Csak bemész és elkezdik - ronda vagy büdös vagy egy csicska vagy - minden ok nélkül, vagy pl sokat értetlenkedsz és 100 beteg ellátása mellet fogytán a türelmük és kaffognak, ezt pedig megalázónak fogod fel. Nagyon nem mindegy.
máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Előző vagyok, eddigi tapasztalataim szerint az összes aszisztens bunkó magyarországon egyébként…
máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9 - es!


Ja persze, vagy csak neked alacsony az ingerküszöböd...

tegnapelőtt 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!